Seznam Výzkumník

Obecná ustanovení

Registrací vyjadřujete souhlas se smluvními podmínkami, které upravují užívání služby Seznam Výzkumník a účast na průzkumech.

Obsah a charakter služby

 1. Pro užívání služby Seznam Výzkumník je potřebné, abyste vyplnili svůj e-mail a následně i registrační údaje na internetové adrese (URL): https://vyzkumnik.seznam.cz/. Čím podrobněji se představíte, tím víc si zvyšujete šance, že budete osloveni s dotazníkem, který Vám bude vyhovovat z pohledu Vašich zájmů a zkušeností s internetem. Pro doplnění registrace je možné vyplnit ještě dotazník „Co vás zajímá“, který slouží pro zhodnocení Vaší internetové uživatelské úrovně.
 2. Po vyplnění Vaší e-mailové adresy obdržíte e-mail, který slouží pro potvrzení, že e-mailová adresa je opravdu Vaše. Pro úspěšné dokončení registrace je potřebné, abyste následovali instrukce popsané v potvrzujícím e-mailu.
 3. Po úspěšné registraci se stáváte součástí panelu výzkumníků. Nyní Vás budeme prostřednictvím e-mailu kontaktovat odkazy na jednotlivé dotazníky. Přehled probíhajících výzkumů, do kterých jsme Vás pozvali, najdete ve svém profilu na stránkách Seznam Výzkumníku. Aby Vám chodily relevantní pozvánky do průzkumů, doporučujeme, abyste údaje o sobě ve svém profilu čas od času aktualizovali.
 4. Po úspěšné registraci se také může stát, že Vás tým Seznam Výzkumníku pozve na osobní schůzku, kde si můžete vyzkoušet skupinovou diskuzi nebo uživatelské testování. V případě osobní účasti na výzkumu Vás za Váš čas budeme finančně kompenzovat.
 5. Výsledky vybraných výzkumů jsou zveřejňovány na internetových stránkách Seznam Výzkumníku v sekci „Zpravodaj.“
 6. K Seznam Výzkumníku patří i služba Nápadovník, která slouží na diskutování a hlasování o nových nápadech pro budoucí výzkumy.

Ochrana osobních údajů

 1. Uživatel při registraci a vyplňování dotazníků mimo jiné zadává své osobní údaje. Ochrana osobních údajů se v rámci Seznam Výzkumníku řídí zásadami, které naleznete zde: https://www.seznam.cz/ochranaudaju.
 2. Společnost Seznam.cz při zpracování osobních údajů používá zpracovatele, a to společnost TIMEPRESS s.r.o., Eliášova 325/16, 160 00 Praha 6, IČO: 2892194. Více informací o zpracování osobních údajů v rámci Seznam Výzkumníku naleznete zde: https://onas.seznam.cz/cz/seznam-vyzkumnik.html.
 3. Uživatel odsouhlasením těchto podmínek bere na vědomí, že společnost Seznam.cz uživatelem poskytnuté osobní údaje propojuje s analytickými údaji společnosti Seznam.cz.

Další ujednání

 1. Seznam.cz nenese odpovědnost za zneužití hesla uživatele, pokud uživatel sdělil své heslo třetí osobě nebo takové třetí osobě umožnil ke svému heslu přístup. Uživatel nese odpovědnost za to, že jeho heslo bude dostatečně silné.
 2. Z panelu můžete kdykoliv vystoupit zrušením svého členství ve svém profilu. Po zrušení Vašeho členství jsou Vaše osobní údaje vymazány a všechny dotazníky, které jste pro nás vyplnili, jsou anonymizovány a slouží pouze pro statistické účely.

Závěrečná ustanovení

 1. Smluvní vztah založený těmito podmínkami se řídí zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění.
 2. Společnost Seznam.cz si vyhrazuje právo v přiměřeném rozsahu jednostranně tyto smluvní podmínky měnit s tím, že nové a úplné znění smluvních podmínek Seznam.cz zveřejní na internetové adrese, na které je dostupná služba Seznam Výzkumník. K plánovaným zásadním změnám služby a ke změnám jejího užívání bude vždy připojeno datum změny.
 3. Seznam.cz si vyhrazuje právo poskytování služby Seznam Výzkumník kdykoliv ukončit.
 4. Tyto smluvní podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 14. 5. 2018.