Kariéra v Seznamu

Baví nás nekonečný rozvoj technologií a lidského potenciálu. Ať už vás zajímá IT, vývoj, marketing nebo žurnalistika, v Seznamu se najdete. A najdete u nás taky skvělé benefity, podporu v kariérním i osobním růstu a pohodovou atmosféru.

46 volných pozic

Ajťák, právník nebo novinářka? Dejte nám o sobě vědět

Proč do toho jít s námi

Česká internetová jednička

Na vlnách internetu jedeme už od roku 1996, takže nějaká ta bouře nás nerozhází. Máme pevnou pozici i v době silné konkurence a stabilní místo nabízíme i vám.

Služby, které pomáhají

Z jedné domovské stránky jsme se pořádně rozrostli. Dnes máme na triku řadu oblíbených služeb, které denně ulehčují život milionům lidí na českém internetu.

Inovace, AI a jedinečné technologie

Inovujeme technologie tak, aby byl český internet stále bezpečným místem. A umíme rozvinout i váš potenciál, protože na lidech nám záleží až na prvním místě.

Nezávislá média

Nevlastní nás žádný politik ani magnát, za naším zpravodajstvím a publicistikou stojí tvrdá a poctivá práce nezávislých novinářů a profíků mediálního světa.

Korporát s neformálním prostředím

Pravidla respektujeme, ale nehrotíme. Zakládáme si na upřímné komunikaci a pomáháme si. A rádi se potkáváme i ve fitku nebo v hospodě.

Onboarding a zpětná vazba

Ať už nastoupíte na jakoukoliv pozici, čeká vás kompletní zaškolení, přátelský přístup a pomocné ruce našich skvělých trenérů.

Milujete benefity? My taky

Technika na přání
Apple, Linux nebo Windows? Všechno máme a k dispozici dáme. A pokud už jste zvyklí na své vymazlené miláčky, pracujte klidně na vlastním zařízení a my vám budeme finančně přispívat.
Dovolená o týden delší
Dovolené není nikdy dost. Proto vám ke standardním 4 týdnům dovolené přidáme ještě další týden.
Dny volna navíc
K dovolené ještě dalších 5 dnů? No fakt. Ať už chcete třeba jen lenošit nebo vás hezké počasí naopak žene ven, užijte si volno podle vašich představ.
Pružná pracovní doba
Někdo je ranní ptáče a nejvíc práce udělá se svítáním, někdo zas sova a nejvíc klidu na práci má večer. Důležité jsou pro nás kvalitní výsledky, ne váš rozvrh hodin.
Home office lze dohodnout
V kanceláři bychom vás přeci jen rádi občas potkali, ať se nedivíme, kde jste se u nás vzali. Ale že jde někdy práce líp od ruky z domácího prostředí, tomu taky rozumíme. Domluvte se s nadřízeným a jistě najdete dobrý kompromis.
Budget pro volný čas
Vyměnit body za kulturu, zdraví, sport, dovolenou nebo extra volno? Beze všeho.

Všechny benefity

Život v Seznamu

Dozvědět se víc

Vzdělávání

Dozvědět se víc

Nejčastější dotazy

Co se můžu na vzdělávacích kurzech naučit?

Aktuálně máme v nabídce více než 30 dovednostních tréninků. Společně s ostatními kolegy z různých oddělení se můžete na kurzech třeba naučit, jak v životě vyjednávat, plánovat a neprokrastinovat, jak asertivně komunikovat nebo jak řešit konflikty. A v nabídce kurzů najdete i originální témata pro interní vzdělávání, jako třeba dechový workshop, jak se více hýbat v kanceláři, základy mediální gramotnosti a kritického myšlení, nebo jak využívat své silné stránky v rámci svého seberozvoje.

Jak se stát Trainee v Seznamu?

Znalosti jsou samozřejmě důležité. Ale u Trainee programů je pro nás ještě cennější vaše nadšení pro danou oblast. A taky ochota učit se a pracovat na sobě. Jsme otevření se individuálně domluvit na rozvržení vaší praxe podle vašich možností, ať se vám daří skloubit práci u nás s vaším studiem. Ale upřímně říkáme, že pokud praxi v Seznamu nemůžete věnovat 20 hodin týdně po dobu jednoho roku, nemá teď naše spolupráce ještě smysl. 

Trainee programy otevíráme nejčastěji v létě, tak se nezapomeňte přihlásit. Začátek programu startuje v září. Ale už teď se na vás těšíme.

Jak vypadá Front-End vývoj?

Používáme Vanilla JavaScript, React, TypeScript pro tvorbu interaktivních webových rozhraní, využíváme HTML a CSS pro stylování a layout. Integrujeme tyto aplikace s backendovými systémy pomocí REST API a GraphQL.

Jaké využíváme programovací jazyky a software?

Specializujeme se na Python, Javu, C++, Golang, Kotlin, Swift a JavaScript pro vývoj různých projektů, a to od webových aplikací až po komplexní systémy. Zahrnujeme znalosti technologií jako Gitlab CI/CD pro kontinuální integraci a deployment.

Všechny časté dotazy

Kontakty

Mapa Česko a Slovensko

Praha

Seznam.cz, a.s.
Radlická 3294/10
150 00 Praha 5 – Smíchov