Obchod a prodej reklamy

Náš úctyhodný online prostor umíme propojit i s nejlepšími obchodními strategiemi, takže kromě běžných služeb přinášíme svým obchodním partnerům i zákazníky a peníze. A je to radost. Ale samozřejmě i starost, a to zejména starost o velké i malé klienty, dobrou komunikaci, perfektní tržní analýzy, produkty na míru nebo pečlivou administrativu.

12 volných pozic

Jak to chodí v obchodním týmu

Seznamácký tým obchodníků pracuje úzce s našimi klienty, poskytuje jim potřebné informace a pomáhá individuálně řešit jejich požadavky. A to vyžaduje široký záběr dovedností, takže zde potkáte Key Account manažery, Telesales obchodníky i Account Exekutivce. Potřebná data mají na všechno, ale záplavy se nebojí, protože mají skvělé pomocníky. A to seznamácké CRM systémy vyvinuté našimi vývojáři přímo na míru obchodnímu oddělení. Zkrátka kouknou a vidí. A vždycky dobře poradí.

Časté dotazy

Jak vypadá obchod na Telesales?

Seznamácké Telesales není call centrum. Na Telesalesu se kolegové a kolegyně starají o naše klienty a pomáhají jim s propagací jejich podnikání. Vše vyřeší efektivně a rychle po telefonu.

Jak vypadá obchod v Skliku a RTB?

To jsou oddělení, kde pracují kolegové přímo s našimi vlastními reklamními systémy. V týmech máme konzultanty, kteří mají za úkol vyhodnocovat data a následně doporučit našim klientům a agenturám, jak nejlépe dosáhnout reklamních cílů. A setkáte se i s kolegy, kteří kampaně průběžně optimalizují a vyhodnocují.

Jak vypadá obchodní síť?

Kolegové v síti se s našimi klienty potkávají osobně na obchodních schůzkách. Celý pracovní čas si naši Accounti organizují sami, nikdo jim nedává schůzky do kalendáře, ale jsou páni svého času.

Jak vypadá oddělení klíčových zákazníků?

Obchodníci na pozici Key Account managera fungují v roli marketingových a projektových specialistů, kteří klientům radí s komplexním marketingovým mixem. Umí tedy klientům nabídnout široké spektrum možností a služeb nejen v online marketingu, ale také formáty pro televizi, rádio, tisk. Ve svém portfoliu mívají několik desítek klientů a o ty se dlouhodobě starají. Spolupracují ale i s kolegy z naší obchodní sítě na rozvoji menších klientů.

Jak vypadá práce v Brand Studiu?

Seznam Brand Studio proráží cestu nativní reklamě na českém mediálním trhu. Nativní články, videa a podcasty zajímají internetové uživatele a jsou funkční hlavně pro větší značky. V týmu Brand Studia pracují marketingoví stratégové a projekťáci, novináři, kreativci i datoví analytici a optimalizátoři kampaní. Společně tvoří různorodé kampaně, které mají dopad na vnímání značek a vyhrávají ceny i v celosvětové konkurenci.

Proč do toho jít s námi

Česká internetová jednička

Na vlnách internetu jedeme už od roku 1996, takže nějaká ta bouře nás nerozhází. Máme pevnou pozici i v době silné konkurence a stabilní místo nabízíme i vám.

Služby, které pomáhají

Z jedné domovské stránky jsme se pořádně rozrostli. Dnes máme na triku řadu oblíbených služeb, které denně ulehčují život milionům lidí na českém internetu.

Inovace, AI a jedinečné technologie

Inovujeme technologie tak, aby byl český internet stále bezpečným místem. A umíme rozvinout i váš potenciál, protože na lidech nám záleží až na prvním místě.

Nezávislá média

Nevlastní nás žádný politik ani magnát, za naším zpravodajstvím a publicistikou stojí tvrdá a poctivá práce nezávislých novinářů a profíků mediálního světa.

Korporát s neformálním prostředím

Pravidla respektujeme, ale nehrotíme. Zakládáme si na upřímné komunikaci a pomáháme si. A rádi se potkáváme i ve fitku nebo v hospodě.

Onboarding a zpětná vazba

Ať už nastoupíte na jakoukoliv pozici, čeká vás kompletní zaškolení, přátelský přístup a pomocné ruce našich skvělých trenérů.

Na co se můžete těšit

Technika na přání
Apple, Linux nebo Windows? Všechno máme a k dispozici dáme. A pokud už jste zvyklí na své vymazlené miláčky, pracujte klidně na vlastním zařízení a my vám budeme finančně přispívat.
Dovolená o týden delší
Dovolené není nikdy dost. Proto vám ke standardním 4 týdnům dovolené přidáme ještě další týden.
Pružná pracovní doba
Někdo je ranní ptáče a nejvíc práce udělá se svítáním, někdo zas sova a nejvíc klidu na práci má večer. Důležité jsou pro nás kvalitní výsledky, ne váš rozvrh hodin.
Budget pro volný čas
Vyměnit body za kulturu, zdraví, sport, dovolenou nebo extra volno? Beze všeho.
Interní vzdělávání
U nás se nudit nebudete. Osobnímu i profesnímu rozvoji fandíme a nabízíme nekonečně příležitostí k seberozvoji a vzdělávání, včetně pomoci od profesionálních trenérů.
Konference
Načerpejte nové inspirace a trendy, a to buď v publiku nebo rovnou na pódiu.
Ovoce do práce
Nálož vitamínů 2x měsíčně, občas i s nějakým chuťovým překvápkem.
Sportu zdar
V Praze a Brně si můžete dát do těla v naší posilovně, ve velkých pobočkách i na hodinách jógy.

Kudy vede cesta do Seznamu

Koukněte, jak vypadá výběrko, pohovor nebo první den v Seznamu, ať se vaše cesta na vysněnou pozici obejde bez zbytečných škobrtnutí.

1 Zaslání životopisu

Dejte nám o sobě vědět, i když třeba hned nevíte, co by vám slušelo za pozici. Míst máme spousty a HR profíků taky, určitě něco vymyslíme.

2 Jak probíhá výběrko

Pokud vaše kvality pasují na pozici, zavoláme vám a probereme vzájemné představy o nástupu, náplni práce nebo finančním očekávání. Máme shodu? Rádi vás pozveme na první (nebo druhé) kolo pohovoru.

3 A je tu samotné výběrko

Výběrka probíhají online i offline, ale nebojte se žádného výslechu, je to spíš profesní pokec a upřímnosti si ceníme.

4 Je to tady! Nabídka práce

Do týmu skvěle pasujete a rádi bychom vás pasovali na Seznamáka. E-mailem vám proto pošleme oficiální nabídku práce, kde znova shrnujeme důležité body spolupráce. Všechno souhlasí? Prima, dejte nám vědět, že do toho jdete s námi.

5 Vítejte na palubě, aneb Pre-onboarding

Skvěle, plácli jsme si na spolupráci. Smlouvu u nás můžete podepsat v den nástupu, ale jestli už se nemůžete dočkat, připravíme ji k podpisu i dřív. A rovnou můžete nasát informace na dobrém kafi s někým z budoucího týmu.

6 Hurá, váš první den v Seznamu

Každý začátek měsíce vítáme všechny nováčky u nás na centrále v Praze. Vyřešíme potřebnou administrativu, předáme vám techniku, seznámíme vás s kolegy a nakonec vás provedeme po našem labyrintu.

7 Adaptace aneb jééé, funguje to!

Na začátku to vypadá možná trochu chaoticky, ale nebojte, máme promakaný systém školení pro každou pozici, takže co neumíte, rádi naučíme.

8 Umíte vše levou zadní? Pak je tu interní vzdělávání

Po rozpačitém začátku jste už profíci v oboru, gratulujeme. A protože umět všechno je nuda, náš tým trenérů vám rád poradí s dalším rozvojem. A nabídka je nekonečně bohatá, vybrat si můžete z našeho e-learningu nebo školení přímo na míru.

Kde nás najdete

Mapa Česko a Slovensko
Praha
Seznam.cz, a.s.
Radlická 3294/10
150 00 Praha 5 – Smíchov
Naše centrála je velmi dobře dostupná, můžete dorazit metrem na lince B, jednou z nesčetných tramvají nebo autobusem. Autobusové nádraží Na Knížecí je hned za rohem.
Metro
B – Anděl
Tramvaj
1 3 4 5 7 9 10 12 14 15 16 20 21
Bus
123 167 191
Brno
Seznam.cz, a.s.
The Campus Science Park – Budova C
Palachovo náměstí 797/4
625 00 Brno – Starý Lískovec
Nejbližší zastávka je Nemocnice Bohunice. Pokud jste přijeli vlakem, na nádraží skočte do tramvaje č. 8 a za 20 minut jste u nás. Parkovat lze v podzemních garážích nebo v okolních oblastech Campus Square.
Tramvaj
3 8
Bus
40 50 51 69
Trolejbus
25
České Budějovice
Seznam.cz, a.s.
Nádražní 159/21
370 01 České Budějovice
Vlakové i autobusové nádraží máte od nás do 5 minut chůze. Auto můžete nechat v centru Mercury.
Hradec Králové
Seznam.cz, a.s.
Wonkova 385/28
500 02 Hradec Králové
Najdete nás v docházkové vzdálenosti z vlakového či autobusového nádraží. Auto pohodlně zaparkujete v parkovacím domě, někteří ale přijíždí i na kole přes nedaleký park Skleněnka.
Trolejbus
1 3 4 7
Bus
9 10 12 13 15 16 17 19 24
Liberec
Seznam.cz, a.s.
Palác SYNER
Rumunská 655/9
460 01 Liberec
Pokud se k nám vydáte MHD, nejlepší volbou bude tramvaj číslo 2, 3, 5 nebo 11 a vystupte na zastávce Fügnerova. Jsme ve 2. patře vpravo od výtahů.
Tramvaj
2 3 5 11
Olomouc
Seznam.cz, a.s.
Střední Novosadská 767/4
779 00 Olomouc – Nové Sady
Z nádraží skočte například do tramvaje č. 5 na zastávku Zikova, pak jsou to jen 3 minuty pěšky. Několik parkovacích míst máme, ale zaparkujete i naproti u supermarketu. V tak velké budově nejsme jediní, vydejte se do 2. patra.
Tramvaj
3 5
Bus
10 16 29
Ostrava – Vítkovice
Seznam.cz, a.s.
Ruská 87/11
703 00 Ostrava – Vítkovice
Pokud nás navštívíte autem, pár míst k parkování najdete přímo na našem malém parkovišti. A pokud chcete využít MHD, přímo z vlakového nádraží se k nám dostanete tramvají č. 1 nebo 2.
Tramvaj
1 2
Plzeň
Seznam.cz, a.s.
Náměstí T. G. Masaryka 1931/12
301 00 Plzeň – Jižní Předměstí
Vlakem bude nejlepší vystoupit až na vlakovém nádraží Plzeň Jižní Předměstí a jít 10 minut pěšky. A pokud jedete autem, v okolí se nějaké parkovací místo vždycky najde.
Tramvaj
4
Zlín
Seznam.cz, a.s.
Tečovská 1052
763 02 Zlín – Malenovice
Z vlakového nádraží je to k nám jen 10 minut chůze a pokud přijedete MHD, vyskočte na zastávce Malenovice, Tečovská. S parkováním není problém, pobočka má vlastní parkovací místa.
Bus
52 154 155

Chcete u nás pracovat?

Chcete u nás pracovat?