Odborní specialisté

V Seznamu máme zajímavé pozice i pro pečlivé ruce, rozvážné hlavy a usměvavé tváře. Protože tyhle schopnosti jsou při práci s lidmi k nezaplacení (my je tedy samozřejmě platíme). Pokud máte v krvi organizační dovednosti, efektivní administrativu, office management a další úctyhodné zdatnosti, rádi vás přivítáme v různých odděleních, kde můžete hned začít a pomáhat nám s chodem firmy.

4 volné pozice

Jak to chodí v týmu

V našich týmech potkáte Administrátory jednotlivých služeb, kteří mají na starosti schvalování inzerce a jejich technickou podporu. Poznáte i Specialisty, co vás zasvětí do dokonalé péče o klienty a jak s nimi komunikovat a pomoc vám nikdy neodmítne tým Helpdesku a Infolinky. O naše interní potřeby se pak stará Facility oddělení a IT podpora, která kromě jiného řeší správu techniky. Cokoliv kolem návštěv a back-office operace zase mají pod palcem usměvavé kolegyně z Recepce. Našim obchodníkům pak pomáhají „pravé ruce“ Account Executive. Ty jsou součástí obchodního oddělení, ale starají se o velké množství administrativy, správu dokumentů a pečují o klienty.

Časté dotazy

Jak probíhá výběrko na pozice odborných specialistů?

Vzhledem k tomu, že se jedná o mix pozic, které vyžadují jednotlivé specializace a potřeby, přesný detail se dozvíte od HR Specialisty. Ten s vámi výběrko absolvuje a zřejmě se vás bude ptát na zkušenosti s telefonickou simulací, gramatikou, práce s textem na PC nebo třeba prezentací apod. Někde můžete využít Assessment centrum, kde se potkáte s vícerými uchazeči. 

Jak probíhá zaškolení?

Čeká vás úvodní „nováčkovský“ den s našimi Trenéry. U některých pozic vás uvítá i produktové školení. Každý z manažerů má vytvořený plán vašeho zaučování, který přizpůsobuje vaším možnostem a tempu. V týmech jsou standardně seniorní kolegové nebo tzn. buddy, který vám se vším pomůže. 

Mohu mít v kanceláři psa?

Jsme dog friendly kancelář, takže Seznamáci si běžně do práce čtyřnohé mazlíčky vodí. Ke slušnosti ovšem patří zeptat se ostatních, zda nemají  třeba alergii. 

Mohu využívat Home office?

V Seznamu samozřejmě home office nabízíme, ale míra záleží na jednotlivých odděleních a osobní domluvě. 

Na jaké pozice se můžu posunout v Administrativním týmu?

Specialisté často postupují do role Senior Specialista, Konzultant, Senior Konzultant, nebo se dostanu do vedoucích rolí jako je Teamleader nebo Manager. Ale se správnou chutí učit se není problém posunout se do zcela jiné divize. 

Proč do toho jít s námi

Česká internetová jednička

Na vlnách internetu jedeme už od roku 1996, takže nějaká ta bouře nás nerozhází. Máme pevnou pozici i v době silné konkurence a stabilní místo nabízíme i vám.

Služby, které pomáhají

Z jedné domovské stránky jsme se pořádně rozrostli. Dnes máme na triku řadu oblíbených služeb, které denně ulehčují život milionům lidí na českém internetu.

Inovace, AI a jedinečné technologie

Inovujeme technologie tak, aby byl český internet stále bezpečným místem. A umíme rozvinout i váš potenciál, protože na lidech nám záleží až na prvním místě.

Nezávislá média

Nevlastní nás žádný politik ani magnát, za naším zpravodajstvím a publicistikou stojí tvrdá a poctivá práce nezávislých novinářů a profíků mediálního světa.

Korporát s neformálním prostředím

Pravidla respektujeme, ale nehrotíme. Zakládáme si na upřímné komunikaci a pomáháme si. A rádi se potkáváme i ve fitku nebo v hospodě.

Onboarding a zpětná vazba

Ať už nastoupíte na jakoukoliv pozici, čeká vás kompletní zaškolení, přátelský přístup a pomocné ruce našich skvělých trenérů.

Na co se můžete těšit

Technika na přání
Apple, Linux nebo Windows? Všechno máme a k dispozici dáme. A pokud už jste zvyklí na své vymazlené miláčky, pracujte klidně na vlastním zařízení a my vám budeme finančně přispívat.
Dny volna navíc
K dovolené ještě dalších 5 dnů? No fakt. Ať už chcete třeba jen lenošit nebo vás hezké počasí naopak žene ven, užijte si volno podle vašich představ.
Pružná pracovní doba
Někdo je ranní ptáče a nejvíc práce udělá se svítáním, někdo zas sova a nejvíc klidu na práci má večer. Důležité jsou pro nás kvalitní výsledky, ne váš rozvrh hodin.
Budget pro volný čas
Vyměnit body za kulturu, zdraví, sport, dovolenou nebo extra volno? Beze všeho.
Lékař online 24/7
Zdraví je jen jedno, proto nám vaše zdraví jedno není. Našeho lékaře můžete využít ve dne v noci klidně z vaší postele, ať už chcete konzultaci nebo napsat eRecept.
Ovoce do práce
Nálož vitamínů 2x měsíčně, občas i s nějakým chuťovým překvápkem.
Sportu zdar
V Praze a Brně si můžete dát do těla v naší posilovně, ve velkých pobočkách i na hodinách jógy.
Pet friendly
Že je maskot Seznamu pes, není úplná náhoda. Čtyřnohé kolegy vítáme, dokonce s námi chodí i na porady.

Kudy vede cesta do Seznamu

Koukněte, jak vypadá výběrko, pohovor nebo první den v Seznamu, ať se vaše cesta na vysněnou pozici obejde bez zbytečných škobrtnutí.

1 Zaslání životopisu

Dejte nám o sobě vědět, i když třeba hned nevíte, co by vám slušelo za pozici. Míst máme spousty a HR profíků taky, určitě něco vymyslíme.

2 Jak probíhá výběrko

Pokud vaše kvality pasují na pozici, zavoláme vám a probereme vzájemné představy o nástupu, náplni práce nebo finančním očekávání. Máme shodu? Rádi vás pozveme na první (nebo druhé) kolo pohovoru.

3 A je tu samotné výběrko

Výběrka probíhají online i offline, ale nebojte se žádného výslechu, je to spíš profesní pokec a upřímnosti si ceníme.

4 Je to tady! Nabídka práce

Do týmu skvěle pasujete a rádi bychom vás pasovali na Seznamáka. E-mailem vám proto pošleme oficiální nabídku práce, kde znova shrnujeme důležité body spolupráce. Všechno souhlasí? Prima, dejte nám vědět, že do toho jdete s námi.

5 Vítejte na palubě, aneb Pre-onboarding

Skvěle, plácli jsme si na spolupráci. Smlouvu u nás můžete podepsat v den nástupu, ale jestli už se nemůžete dočkat, připravíme ji k podpisu i dřív. A rovnou můžete nasát informace na dobrém kafi s někým z budoucího týmu.

6 Hurá, váš první den v Seznamu

Každý začátek měsíce vítáme všechny nováčky u nás na centrále v Praze. Vyřešíme potřebnou administrativu, předáme vám techniku, seznámíme vás s kolegy a nakonec vás provedeme po našem labyrintu.

7 Adaptace aneb jééé, funguje to!

Na začátku to vypadá možná trochu chaoticky, ale nebojte, máme promakaný systém školení pro každou pozici, takže co neumíte, rádi naučíme.

8 Umíte vše levou zadní? Pak je tu interní vzdělávání

Po rozpačitém začátku jste už profíci v oboru, gratulujeme. A protože umět všechno je nuda, náš tým trenérů vám rád poradí s dalším rozvojem. A nabídka je nekonečně bohatá, vybrat si můžete z našeho e-learningu nebo školení přímo na míru.

Kde nás najdete

Mapa Česko a Slovensko
Praha
Seznam.cz, a.s.
Radlická 3294/10
150 00 Praha 5 – Smíchov
Naše centrála je velmi dobře dostupná, můžete dorazit metrem na lince B, jednou z nesčetných tramvají nebo autobusem. Autobusové nádraží Na Knížecí je hned za rohem.
Metro
B – Anděl
Tramvaj
1 3 4 5 7 9 10 12 14 15 16 20 21
Bus
123 167 191
Brno
Seznam.cz, a.s.
The Campus Science Park – Budova C
Palachovo náměstí 797/4
625 00 Brno – Starý Lískovec
Nejbližší zastávka je Nemocnice Bohunice. Pokud jste přijeli vlakem, na nádraží skočte do tramvaje č. 8 a za 20 minut jste u nás. Parkovat lze v podzemních garážích nebo v okolních oblastech Campus Square.
Tramvaj
3 8
Bus
40 50 51 69
Trolejbus
25

Chcete u nás pracovat?

Chcete u nás pracovat?