Na vzdělávání nás
v Seznamu užije

Zlepšovat se je skvělý pocit. A proto vás podpoříme v dalším profesním i osobním růstu.

Ano, vyrostli jsme na rozvoji moderních technologií. Ale ten pravý poklad jste vy, špičkoví profíci, kteří se popasují s každou výzvou. Proto je jedním z oblíbených seznamáckých benefitů i firemní vzdělávání, které vás posune v kariéře i v osobním životě. To mají pod palcem naši trenéři a umí vám připravit vzdělávací program na míru, ať už formou konzultací, individuálního vzdělávání nebo e-learningu. Jedinečné know-how vám předají i naši protřelí kolegové, s kterými pořádáme interní minikonference, technologické meetupy nebo interní odborná setkání. A chodíme se inspirovat i ven na externí konference.

Na co se můžete těšit

E-learning

Webináře a online vzdělávání jsou naše parketa a i když se potkáme „jen“ na Zoomu, dostanete stejnou péči jako osobně. A trenéra můžete požádat o online podporu přímo při práci nebo dokonce i v terénu. Pomůžeme vám připravit i vlastní kurz, pokud se chcete se svým know-how podělit.

Konference a meetupy

Už skoro samozřejmostí je účast Seznamáků na legendární konferenci Machine Learning Prague, kolegové z oddělení výzkumu rádi vzpomínají na konferenci RecSys v Seattlu a do Rotterdamu na konferenci KubeCon + CloudNativeCon se vydali kolegové ze SCIFu. Nechybíme ani na OpenInfra Summit a pravidelně navštěvujeme i konferenci Fosdem. Nejen technologickými konferencemi je Seznamák živ, a tak naše kolegy potkáte i na konferencích jako je Czech Internet Forum, Dny AI, Forum Media, Brand Management, Data Restart, nebo E-commerce day.

Konzultace a workshopy

Výživnou teorii hned použít v praxi, to je účel našich workshopů, které umíme přímo na míru. A když bychom nááááhodou neměli odborníka na téma přímo u nás v Seznamu, žárlivostí netrpíme a rádi pozveme externího profíka, ať nám kurz nebo školení zorganizuje. A to samé platí i o konzultacích, ať už individuálních, nebo pro celé oddělení. O dobré a rychlé konzultační rady můžete požádat kdykoliv a kdekoliv i přes videohovor.

Projekty a zpětná vazba

Máte projekt a váháte, jak ho prezentovat? My vám s vedením pomůžeme, a to včetně moderování, řízení pracovních skupin nebo spolupráce na tvorbě procesů. Co zlepšit vám poradíme jak při samotné tvorbě, tak i v rámci zpětné vazby, kterou vám naši profíci poskytnou na cokoliv budete potřebovat.

Nejčastější dotazy

Co se můžu na vzdělávacích kurzech naučit jako manažer nebo šéf?

Ani manažeři a šéfové u nás nepřijdou zkrátka, kromě třídílné komplexní manažerské akademie máme dalších 13 témat kurzů. Mezi nejžádanější patří třeba emoční inteligence v leadershipu, delegování, nebo koučovský přístup.

Co se můžu na vzdělávacích kurzech naučit jako obchodník?

Naši obchodníci jsou v péči trenérů, a to průběžně po celou dobu od svého nástupu. Vybrušují si produktové základy i obchodní dovednosti, součástí tréningů jsou i simulace obchodních rozhovorů, obchodní workshopy na míru a podpora v terénu u klientů.

Co se můžu na vzdělávacích kurzech naučit?

Aktuálně máme v nabídce více než 30 dovednostních tréninků. Společně s ostatními kolegy z různých oddělení se můžete na kurzech třeba naučit, jak v životě vyjednávat, plánovat a neprokrastinovat, jak asertivně komunikovat nebo jak řešit konflikty. A v nabídce kurzů najdete i originální témata pro interní vzdělávání, jako třeba dechový workshop, jak se více hýbat v kanceláři, základy mediální gramotnosti a kritického myšlení, nebo jak využívat své silné stránky v rámci svého seberozvoje.

Na jakých pobočkách vzdělávací kurzy najdu?

Potkáváme se online, osobně, v terénu, na centrále i na pobočkách. Ať už Seznamák potřebuje jakoukoliv podporu, formu umíme přizpůsobit individuálním potřebám. Na kurzech se potkáváme osobně v Praze, ale i na pobočkách v Brně a v Ostravě. Dojedeme za vámi ale kamkoliv.

Využíváte k učení i umělou inteligenci?

I budoucnost firemního vzdělávání bude ovlivněna automatizací, AI i virtuální realitou. Osobní kontakt a „živé“ trenéry nahrazovat ale nebudeme. Nové technologie využíváme jako nástroje pro zefektivnění vzdělávání.

Prací v Seznamu to začíná a nekonečně dobrým vzděláváním pokračuje.