Podpora neziskovek

Silné postavení na českém trhu nám umožňuje oslovit širokou veřejnost a tuto devízu využíváme k tomu, abychom pomáhali potřebným.

Zaměřujeme se na tři oblasti pomoci: kontinuální podporu vybraných partnerů z neziskového sektoru, zvyšování mediální gramotnosti a přístupnost našich služeb. Záleží nám na tom, aby se lidé na internetu cítili bezpečně a aby se na naše služby mohli spolehnout. Proto naše služby ve spolupráci se špičkovými odborníky neustále zlepšujeme. Naše produkty zároveň zpřístupňujeme i nevidomým nebo hendikepovaným osobám.

Neziskovky, se kterými dlouhodobě spolupracujeme

Bílá pastelka
Elpida
Člověk v tísni
Paměť národa
Teiresiás
Elsa
Dětský čin roku
Psí naděje
Fakultní transfuzní oddělení VFN

Ukázat všechny neziskovky

Seznam Grant

Seznam Grant je program určený výhradně pro zástupce neziskového sektoru. Spočívá v roční podpoře vybraných organizací. Díky této podpoře se o jejich aktivitách dozvědí nejen ti, kterým mohou pomoci, ale i potenciální dárci.

Nejčastější dotazy

Mohli byste nám věnovat finanční dar v hotovosti?

Bohužel Seznam neposkytuje žádné finanční dary v hotovosti. Pokud by vám pomohla propagace vašich aktivit formou reklamy na internetu, můžete si podat žádost do našeho programu Seznam Grant.

Mohli byste zveřejnit náš příběh na vašich stránkách?

Bohužel nemáme žádnou platformu, na které by bylo možné váš příběh zveřejnit. Můžete se však obrátit na naše redakce, které vám v případě zájmu mohou pomoci příběh medializovat.

Prosím o finanční podporu sportovního klubu, tábora, příspěvek na automobil apod.

Je nám líto, ale finanční hotovost neposkytujeme.

Podporujete formou věcných darů nebo finanční hotovosti maturitní plesy či tomboly?

Bohužel věcné dary ani finanční hotovost neposkytujeme.

Podporuje Seznam.cz v rámci sponzoringu vybrané kulturní nebo sportovní akce?

Naše partnerství primárně barterujeme. Finanční podporu v hotovosti zpravidla neposkytujeme. Pokud byste měli zájem o spolupráci, napište nám a my vás odkážeme na odpovědné kolegy.