S kým spolupracujeme

Certifikované agentury Sklik (18)

ROI Story, s. r. o.

Zlínská agentura, která pomocí vlastních řešení pro efektivní a optimalizované nasazování online strategií zvyšuje klientům zákaznickou základnu a konverze.

PLACEMENT.cz s.r.o

Ostravská agentura, která se věnuje online marketingu. Především výkonnostní reklamě, sociálním sítím a e-mailingu s důrazem na maximální návratnost investic.

Performio.cz, s.r.o.

Pražská agentura, která se zaměřuje na výkonnostní kampaně, zejména PPC, display a RTB reklamu v obsahové síti. Na trhu působí více než 15 let.

iProspect

Globální mediální agentura, která je součástí sítě Dentsu. Spojuje přes 8 000 media a performance specialistů, kteří se věnují klientům na 93 světových trzích.

Fragile media s.r.o.

Svým klientům nabízí kompletní služby digitálního marketingu – od brandových a kreativních kampaní přes sociální sítě až po výkonnostní marketing a produkci.

Lynt services s.r.o.

PPC agentura zaměřená na data, automatizaci a strategické aspekty kampaní. Ve stejné oblasti navíc pořádá pravidelná školení pro stovky specialistů.

Omnicom Media Group

Klientům dokáží pomoct s reklamou ve vyhledávání, obsahové a reklamní síti, videoreklamou, programatickým nákupem, SEO nebo webovou analytikou.

Instinct Agency s.r.o.

Digitální agentura, která pomáhá e-shopům, výrobcům spotřebního zboží a poskytovatelům B2C i B2B služeb zvyšovat prodeje a rozšiřovat zákaznickou základnu.

Pickerly s.r.o.

Digitální agentura, která zastane roli externího marketingového týmu, ale pomáhá klientům budovat i vlastní marketingová oddělení včetně jejich školení a koučinku.

Proficio Marketing s.r.o.

Brněnská agentura zaměřená na výkonnostní marketing, PPC, SEO nebo RTB i digitální strategie, display, video kampaně, inbound marketing, sociální sítě a UX.

ACOMWARE s.r.o.

Konzultační společnost pro e-commerce a digitální marketing, která zvyšuje svým klientům prodeje, buduje nové značky a zlepšuje péči o zákazníky už od roku 2002.

Publicis Groupe

Třetí největší komunikační skupina na světě a jeden z největších hráčů na českém trhu s 380 experty na kreativu, média, data a technologie jen v pražském sídle.

Marketup s.r.o.

Digitální agentura, která zajišťuje tvorbu strategií, kreativních konceptů, produkci, mediální plánování a komunikaci významných českých i globálních značek.

Advisio marketing s.r.o.

Specialisté na digitální marketing z Ostravy, kteří svým klientům už přes 13 let radí, jak pomocí promyšlených online strategií zvyšovat svou efektivitu a ziskovost.

agentura KOFEIN s.r.o.

Odborníci na PPC kampaně předních českých i zahraničních firem. Jedním z jejich cílů je vzdělávání českého trhu právě v oblasti výkonnostního marketingu.

Group M, s.r.o.

GroupM Nexus je součástí největší komunikační skupiny na světě – WPP. Mediální investice realizujeme pro klienty našich mediálních agentur Mindshare, EssenceMediacom, Wavemaker a GroupM.

JEDNIČKY s.r.o.

Agentura z Loun, která se soustředí na vývoj a implementaci internetových obchodů na míru a online marketing. Stará se o kampaně více než 150 e-shopů.

optimio, s.r.o.

Brněnská marketingová agentura s 10 lety zkušeností, která dostává svému názvu a optimalizuje weby klientů. Zároveň jim pomáhá připravit se na online reklamu.