Specialista Sklik – konzultační tým

Praha

Pro muže i ženy Absolventi OZP Plný úvazek

Chcete se naučit vše o Sklikových kampaních a stát se expertem na online reklamu? Připojte se k našemu konzultačnímu týmu, kde získáte příležitost pracovat s předními inzerenty, optimalizovat kampaně a komunikovat s PPC specialisty. Tato pozice je vhodná nejen pro zkušenější PPC specialisty ale i pro absolventy a juniory se zájmem o online marketing, kteří chtějí růst a učit se od profesionálů.

 Co vás čeká

 • tvorba doporučení a analýz pro Sklikové kampaně předních klientů a následná spolupráce s agenturami/freelancery – zájem o oblast online marketingu a výkonnostní reklamy vám tedy nesmí chybět
 • vytváření a následná optimalizace kampaní pro přední inzerenty Skliku
 • komunikace s PPC specialisty z agentur i přímými inzerenty – proto velmi oceníme vaši zkušenost s PPC systémy – primárně s Sklikem
 • možnost edukace trhu formou školení, workshopů a odborných článků
 • organizace a vedení workshopů/školení pro PPC klienty/agentury/freelancery

Kdo bude váš nadřízený

Daniel Tikal

Teamleader Sklik

Do Seznamu jsem nastoupil v roce 2015 jako PPC Specialista. Od roku 2017 jsem už v roli konzultanta Skliku měl odpovědnost za rozvoj největších klientů Seznamu. S konzultanty jsme partnery pro svěřené klienty a agentury, kterým pomáháme se zlepšováním Sklikových kampaní. Podporujeme je např. formou pořádání Sklikových workshopů, tvorbou analýz a doporučení, natáčíme edukační videa o Skliku a jsme pro ně jakousi technickou podporou v případě, že si s kampaněmi neví rady.

Co budete potřebovat

 • zkušenost se zakládáním a optimalizací PPC kampaní výhodou nikoliv podmínkou, všechno vás naučíme

 • znalost Excelu je klíčová, protože budete pracovat s grafy, vzorci, filtry a případně i s kontingenčními tabulkami
 • musí vás bavit práce s daty, takže analytické myšlení je podmínkou; v týmu pracujeme hodně s čísly, ve kterých hledáme souvislosti
 • na výstupy vaší práce se budou spoléhat další kolegové v týmu; potřebují proto, aby byla práce kvalitní a včas hotová
 • na této pozici budete také hodně komunikovat a občas se můžete dostat i k nějaké prezentaci; budou se vám proto hodit i dobré komunikační dovednosti.

 Co nabízíme

 • šanci pracovat u české internetové jedničky a poznat prostředí, kde je Sklik doma
 • tým plný profíků, kteří vás rádi všechno naučí
 • super atmosféru – a to nejen v práci, ale i mimo ni, kde se jistě taktéž potkáte
 • možnost kariérně a odborně růst – prostor rozvíjet se u nás je
 • příležitost být více analytikem (práce s daty, skripty) nebo tím, kdo má raději kontakt s lidmi (školení, workshopy, videa…) – je jen na vás, v čem se budete cítit lépe
 • Moderní kancelářské prostory naproti OC Nový Smíchov, fitko přímo v budově
 • Pružnou pracovní dobu včetně možnosti občasné práce z domova, 6 týdnů volna a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, příspěvek na stravu aj.

Na co se u nás můžete těšit

Dny volna navíc
K dovolené ještě dalších 5 dnů? No fakt. Ať už chcete třeba jen lenošit nebo vás hezké počasí naopak žene ven, užijte si volno podle vašich představ.
Home office lze dohodnout
V kanceláři bychom vás přeci jen rádi občas potkali, ať se nedivíme, kde jste se u nás vzali. Ale že jde někdy práce líp od ruky z domácího prostředí, tomu taky rozumíme. Domluvte se s nadřízeným a jistě najdete dobrý kompromis.
Interní vzdělávání
U nás se nudit nebudete. Osobnímu i profesnímu rozvoji fandíme a nabízíme nekonečně příležitostí k seberozvoji a vzdělávání, včetně pomoci od profesionálních trenérů.
Ovoce do práce
Nálož vitamínů 2x měsíčně, občas i s nějakým chuťovým překvápkem.
Pet friendly
Že je maskot Seznamu pes, není úplná náhoda. Čtyřnohé kolegy vítáme, dokonce s námi chodí i na porady.
Pružná pracovní doba
Někdo je ranní ptáče a nejvíc práce udělá se svítáním, někdo zas sova a nejvíc klidu na práci má večer. Důležité jsou pro nás kvalitní výsledky, ne váš rozvrh hodin.

Kde budete pracovat

Praha

Seznam.cz, a.s.
Radlická 3294/10
150 00 Praha 5 – Smíchov
Naše centrála je velmi dobře dostupná, můžete dorazit metrem na lince B, jednou z nesčetných tramvají nebo autobusem. Autobusové nádraží Na Knížecí je hned za rohem.
Metro
B – Anděl
Tramvaj
1 3 4 5 7 9 10 12 14 15 16 20 21
Bus
123 167 191

Kudy vede cesta do Seznamu

Koukněte, jak vypadá výběrko, pohovor nebo první den v Seznamu, ať se vaše cesta na vysněnou pozici obejde bez zbytečných škobrtnutí.

1 Zaslání životopisu

Dejte nám o sobě vědět, i když třeba hned nevíte, co by vám slušelo za pozici. Míst máme spousty a HR profíků taky, určitě něco vymyslíme.

2 Jak probíhá výběrko

Pokud vaše kvality pasují na pozici, zavoláme vám a probereme vzájemné představy o nástupu, náplni práce nebo finančním očekávání. Máme shodu? Rádi vás pozveme na první (nebo druhé) kolo pohovoru.

3 A je tu samotné výběrko

Výběrka probíhají online i offline, ale nebojte se žádného výslechu, je to spíš profesní pokec a upřímnosti si ceníme.

4 Je to tady! Nabídka práce

Do týmu skvěle pasujete a rádi bychom vás pasovali na Seznamáka. E-mailem vám proto pošleme oficiální nabídku práce, kde znova shrnujeme důležité body spolupráce. Všechno souhlasí? Prima, dejte nám vědět, že do toho jdete s námi.

5 Vítejte na palubě, aneb Pre-onboarding

Skvěle, plácli jsme si na spolupráci. Smlouvu u nás můžete podepsat v den nástupu, ale jestli už se nemůžete dočkat, připravíme ji k podpisu i dřív. A rovnou můžete nasát informace na dobrém kafi s někým z budoucího týmu.

6 Hurá, váš první den v Seznamu

Každý začátek měsíce vítáme všechny nováčky u nás na centrále v Praze. Vyřešíme potřebnou administrativu, předáme vám techniku, seznámíme vás s kolegy a nakonec vás provedeme po našem labyrintu.

7 Adaptace aneb jééé, funguje to!

Na začátku to vypadá možná trochu chaoticky, ale nebojte, máme promakaný systém školení pro každou pozici, takže co neumíte, rádi naučíme.

8 Umíte vše levou zadní? Pak je tu interní vzdělávání

Po rozpačitém začátku jste už profíci v oboru, gratulujeme. A protože umět všechno je nuda, náš tým trenérů vám rád poradí s dalším rozvojem. A nabídka je nekonečně bohatá, vybrat si můžete z našeho e-learningu nebo školení přímo na míru.

Zajímá vás tato pozice?

Zajímá vás tato pozice?