Account Manager Junior

Praha

Pro muže i ženy Absolventi Plný úvazek

Chceš být obchodníkem, nebo už obchodníkem jsi a chceš se dále rozvíjet? Chceš pracovat v telesales, ale nechceš prodávat hrnce, energie nebo kreditky? Chceš mít stálé portfolio klientů? Pro náš tým obchodníků do telesales hledáme nové posily. Práce u české internetové jedničky má zásadní výhodu – všichni nás znají a naše produkty potřebují. Našim hlavním produktem je reklama. Fungující, etická, s nejvyšším dosahem u uživatelů českého internetu.

Co budeš dělat

 • Telefonická a emailová péče o klienty.
 • Efektivní využívání CRM: Zaznamenávání všech důležitých informací od našich klientů do CRM systému.
 • Zaměření na výsledky: Baví tě hledání cest, jak našim klientům pomoci přivést nové zákazníky a dosáhnout jejich obchodních cílů prostřednictvím naší reklamy.
 • Péče o stávající a nové klienty: Většina tvé práce bude zaměřena na rozvoj vztahů se stávajícími klienty a hledání potenciálu pro další spolupráci, ale také akvizice nových klientů, ať už z vlastních iniciativ nebo předaných z jiných týmů.
 • Nepoužíváme žádné call skripty; naše komunikace je založena na budování dlouhodobých vztahů s klienty.

Co za to dostaneš

 • Motivující systém odměňování (fix + měsíční pohyblivá složka + kvartální odměna).
 • Kvalitní zaškolení od interních trenérů, na kterém se dozvíš vše potřebné o našich produktech a firemní kultuře prostřednictvím tréninků, webinářů, workshopů a sdílení zkušeností se seniorními kolegy.
 • Pružnou pracovní dobu od pondělí do pátku, o svátcích či víkendech se u nás nepracuje. Možnost naplánovat si svůj čas a pracovat efektivně. Podporujeme tvé profesní ambice a cíle, umožňujeme neustálé vzdělávání a růst.
 • Všichni si tykáme, nemáme dress code a společnost nám dělají čtyřnozí parťáci 🙂
 • Spoustu skvělých benefitů, jako například 6 týdnů volna, systém cafeterie, příspěvek na stravu, občerstvení na pracovišti a další seznamácké výhody.

Jak vypadá tým

 • Naše telesales oddělení je rozděleno do čtyř týmů. Jeden tým se věnuje klientům, kteří jsou převážně podnikatelé využívající služby Srealit.
 • Další dva týmy se zaměřují na středně velké klienty různých typů.
 • Poslední tým se soustředí na rozšiřování našeho klientského portfolia.
 • Všechny naše týmy tvoří energičtí obchodníci s dobrou náladou, kteří ti i rádi pomůžou s adaptací.

Na co se u nás můžete těšit

Budget pro volný čas
Vyměnit body za kulturu, zdraví, sport, dovolenou nebo extra volno? Beze všeho.
Dny volna navíc
K dovolené ještě dalších 5 dnů? No fakt. Ať už chcete třeba jen lenošit nebo vás hezké počasí naopak žene ven, užijte si volno podle vašich představ.
Dovolená o týden delší
Dovolené není nikdy dost. Proto vám ke standardním 4 týdnům dovolené přidáme ještě další týden.
Interní vzdělávání
U nás se nudit nebudete. Osobnímu i profesnímu rozvoji fandíme a nabízíme nekonečně příležitostí k seberozvoji a vzdělávání, včetně pomoci od profesionálních trenérů.
Lékař online 24/7
Zdraví je jen jedno, proto nám vaše zdraví jedno není. Našeho lékaře můžete využít ve dne v noci klidně z vaší postele, ať už chcete konzultaci nebo napsat eRecept.
Ovoce do práce
Nálož vitamínů 2x měsíčně, občas i s nějakým chuťovým překvápkem.
Pet friendly
Že je maskot Seznamu pes, není úplná náhoda. Čtyřnohé kolegy vítáme, dokonce s námi chodí i na porady.
Pružná pracovní doba
Někdo je ranní ptáče a nejvíc práce udělá se svítáním, někdo zas sova a nejvíc klidu na práci má večer. Důležité jsou pro nás kvalitní výsledky, ne váš rozvrh hodin.
Technika na přání
Apple, Linux nebo Windows? Všechno máme a k dispozici dáme. A pokud už jste zvyklí na své vymazlené miláčky, pracujte klidně na vlastním zařízení a my vám budeme finančně přispívat.

Kde budete pracovat

Mapa Česko a Slovensko
Praha
Seznam.cz, a.s.
Radlická 3294/10
150 00 Praha 5 – Smíchov
Naše centrála je velmi dobře dostupná, můžete dorazit metrem na lince B, jednou z nesčetných tramvají nebo autobusem. Autobusové nádraží Na Knížecí je hned za rohem.
Metro
B – Anděl
Tramvaj
1 3 4 5 7 9 10 12 14 15 16 20 21
Bus
123 167 191
Praha – Holešovice
Seznam.cz, a.s.
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7 – Holešovice
Dostanete se k nám tramvajemi č. 1, 14, 25 ze stanice metra Palmovka (metro B) a ze stanice metra Vltavská (metro C).
Tramvaj
1 14 25

Kudy vede cesta do Seznamu

Koukněte, jak vypadá výběrko, pohovor nebo první den v Seznamu, ať se vaše cesta na vysněnou pozici obejde bez zbytečných škobrtnutí.

1 Zaslání životopisu

Dejte nám o sobě vědět, i když třeba hned nevíte, co by vám slušelo za pozici. Míst máme spousty a HR profíků taky, určitě něco vymyslíme.

2 Jak probíhá výběrko

Pokud vaše kvality pasují na pozici, zavoláme vám a probereme vzájemné představy o nástupu, náplni práce nebo finančním očekávání. Máme shodu? Rádi vás pozveme na první (nebo druhé) kolo pohovoru.

3 A je tu samotné výběrko

Výběrka probíhají online i offline, ale nebojte se žádného výslechu, je to spíš profesní pokec a upřímnosti si ceníme.

4 Je to tady! Nabídka práce

Do týmu skvěle pasujete a rádi bychom vás pasovali na Seznamáka. E-mailem vám proto pošleme oficiální nabídku práce, kde znova shrnujeme důležité body spolupráce. Všechno souhlasí? Prima, dejte nám vědět, že do toho jdete s námi.

5 Vítejte na palubě, aneb Pre-onboarding

Skvěle, plácli jsme si na spolupráci. Smlouvu u nás můžete podepsat v den nástupu, ale jestli už se nemůžete dočkat, připravíme ji k podpisu i dřív. A rovnou můžete nasát informace na dobrém kafi s někým z budoucího týmu.

6 Hurá, váš první den v Seznamu

Každý začátek měsíce vítáme všechny nováčky u nás na centrále v Praze. Vyřešíme potřebnou administrativu, předáme vám techniku, seznámíme vás s kolegy a nakonec vás provedeme po našem labyrintu.

7 Adaptace aneb jééé, funguje to!

Na začátku to vypadá možná trochu chaoticky, ale nebojte, máme promakaný systém školení pro každou pozici, takže co neumíte, rádi naučíme.

8 Umíte vše levou zadní? Pak je tu interní vzdělávání

Po rozpačitém začátku jste už profíci v oboru, gratulujeme. A protože umět všechno je nuda, náš tým trenérů vám rád poradí s dalším rozvojem. A nabídka je nekonečně bohatá, vybrat si můžete z našeho e-learningu nebo školení přímo na míru.

Zajímá vás tato pozice?

Zajímá vás tato pozice?