Teamleader Sklik

Hradec Králové, Praha

Pro muže i ženy Plný úvazek

Máte zkušenosti s PPC kampaněmi a chcete se posunout dál? Nebo máte již zkušenosti s vedením PPC specialistů? Hledáme kolegu či kolegyni, který(á) se nebojí vedení lidí a s tím spojené administrativy, analytické práce, komunikace s obchodníky a manažery a někoho, kdo chce předávat své znalosti. Přidejte se k nám.

Co budete dělat

 • Vedení týmu specialistů, které spočívá nejen ve schvalování docházky a dovolené. Hledáme někoho, kdo umí lidi motivovat a rozvíjet.
 • Komunikace s obchodníky a manažery.
 • Aktivní rozvoj týmu specialistů.
 • Odpovědnost za efektivní práci týmu specialistů.
 • Hledání nových příležitostí při rozvoji kampaní v systému Sklik a Zboží.cz.
 • Vedení školení, workshopů i porad pro obchodní týmy.
 • Hledáme někoho s minimálně 2 roky praxe v oblasti PPC reklamy a vynikající znalostí reklamního systému Sklik. Výhodou je i základní orientace v Google Analytics a přehled v online marketingu. A řidičák se taky bude hodit.

Co za to dostanete

 • V ČR nenajdete publishera, který by byl v automatizovaném obchodování s reklamou dál a efektivněji monetizoval každou jednu impresi.
 • Jsme velká firma s dlouholetou tradicí. Nabízíme tak jistotu, že s námi jen tak něco neotřese. Navíc se nebojíme inovací a přivítáme každý dobrý nápad.
 • Kdo má chuť se vzdělávat a rozvíjet, pomohou mu manažeři i interní trenéři.
 • neformální prostředí – všichni si tykáme a neřešíme dress code
 • dále benefity jako pružnou pracovní dobu s možností home office a 6 týdnů volna, možnost kvartálních prémií, notebook & telefon s tarifem, dog-friendly office, pravidelné teambuildingy (výjezd s přespáním, týmové večeře, bowling apod.), fitko přímo v budově a mnohé další

Jak vypadá tým

Klademe důraz na otevřenou komunikaci a spolupráci v týmu. Společně si navzájem pomáháme a sdílíme zkušenosti. 

Tvým přímým nadřízeným bude manažer týmu Sklik a tvoji nejbližší kolegové budou ostatní Teamleadeři.

Na co se u nás můžete těšit

Budget pro volný čas
Vyměnit body za kulturu, zdraví, sport, dovolenou nebo extra volno? Beze všeho.
Dny volna navíc
K dovolené ještě dalších 5 dnů? No fakt. Ať už chcete třeba jen lenošit nebo vás hezké počasí naopak žene ven, užijte si volno podle vašich představ.
Dovolená o týden delší
Dovolené není nikdy dost. Proto vám ke standardním 4 týdnům dovolené přidáme ještě další týden.
Home office lze dohodnout
V kanceláři bychom vás přeci jen rádi občas potkali, ať se nedivíme, kde jste se u nás vzali. Ale že jde někdy práce líp od ruky z domácího prostředí, tomu taky rozumíme. Domluvte se s nadřízeným a jistě najdete dobrý kompromis.
Interní vzdělávání
U nás se nudit nebudete. Osobnímu i profesnímu rozvoji fandíme a nabízíme nekonečně příležitostí k seberozvoji a vzdělávání, včetně pomoci od profesionálních trenérů.
Ovoce do práce
Nálož vitamínů 2x měsíčně, občas i s nějakým chuťovým překvápkem.
Pet friendly
Že je maskot Seznamu pes, není úplná náhoda. Čtyřnohé kolegy vítáme, dokonce s námi chodí i na porady.
Pružná pracovní doba
Někdo je ranní ptáče a nejvíc práce udělá se svítáním, někdo zas sova a nejvíc klidu na práci má večer. Důležité jsou pro nás kvalitní výsledky, ne váš rozvrh hodin.
Technika na přání
Apple, Linux nebo Windows? Všechno máme a k dispozici dáme. A pokud už jste zvyklí na své vymazlené miláčky, pracujte klidně na vlastním zařízení a my vám budeme finančně přispívat.

Kde budete pracovat

Mapa Česko a Slovensko
Hradec Králové
Seznam.cz, a.s.
Wonkova 385/28
500 02 Hradec Králové
Najdete nás v docházkové vzdálenosti z vlakového či autobusového nádraží. Auto pohodlně zaparkujete v parkovacím domě, někteří ale přijíždí i na kole přes nedaleký park Skleněnka.
Trolejbus
1 3 4 7
Bus
9 10 12 13 15 16 17 19 24
Praha
Seznam.cz, a.s.
Radlická 3294/10
150 00 Praha 5 – Smíchov
Naše centrála je velmi dobře dostupná, můžete dorazit metrem na lince B, jednou z nesčetných tramvají nebo autobusem. Autobusové nádraží Na Knížecí je hned za rohem.
Metro
B – Anděl
Tramvaj
1 3 4 5 7 9 10 12 14 15 16 20 21
Bus
123 167 191

Kudy vede cesta do Seznamu

Koukněte, jak vypadá výběrko, pohovor nebo první den v Seznamu, ať se vaše cesta na vysněnou pozici obejde bez zbytečných škobrtnutí.

1 Zaslání životopisu

Dejte nám o sobě vědět, i když třeba hned nevíte, co by vám slušelo za pozici. Míst máme spousty a HR profíků taky, určitě něco vymyslíme.

2 Jak probíhá výběrko

Pokud vaše kvality pasují na pozici, zavoláme vám a probereme vzájemné představy o nástupu, náplni práce nebo finančním očekávání. Máme shodu? Rádi vás pozveme na první (nebo druhé) kolo pohovoru.

3 A je tu samotné výběrko

Výběrka probíhají online i offline, ale nebojte se žádného výslechu, je to spíš profesní pokec a upřímnosti si ceníme.

4 Je to tady! Nabídka práce

Do týmu skvěle pasujete a rádi bychom vás pasovali na Seznamáka. E-mailem vám proto pošleme oficiální nabídku práce, kde znova shrnujeme důležité body spolupráce. Všechno souhlasí? Prima, dejte nám vědět, že do toho jdete s námi.

5 Vítejte na palubě, aneb Pre-onboarding

Skvěle, plácli jsme si na spolupráci. Smlouvu u nás můžete podepsat v den nástupu, ale jestli už se nemůžete dočkat, připravíme ji k podpisu i dřív. A rovnou můžete nasát informace na dobrém kafi s někým z budoucího týmu.

6 Hurá, váš první den v Seznamu

Každý začátek měsíce vítáme všechny nováčky u nás na centrále v Praze. Vyřešíme potřebnou administrativu, předáme vám techniku, seznámíme vás s kolegy a nakonec vás provedeme po našem labyrintu.

7 Adaptace aneb jééé, funguje to!

Na začátku to vypadá možná trochu chaoticky, ale nebojte, máme promakaný systém školení pro každou pozici, takže co neumíte, rádi naučíme.

8 Umíte vše levou zadní? Pak je tu interní vzdělávání

Po rozpačitém začátku jste už profíci v oboru, gratulujeme. A protože umět všechno je nuda, náš tým trenérů vám rád poradí s dalším rozvojem. A nabídka je nekonečně bohatá, vybrat si můžete z našeho e-learningu nebo školení přímo na míru.

Zajímá vás tato pozice?

Zajímá vás tato pozice?