Asistent právního oddělení

Praha

Pro muže i ženy Plný úvazek Zkrácený úvazek

Co budete dělat

 • Budete zajišťovat administrativní podporu oddělení, budete pracovat s informačním systémem pro oběh dokumentů a týmovým kalendářem nebo řešit běžné pochůzky.
 • Vaším úkolem bude komunikovat s dalšími odděleními společnosti.
 • Uvítáme pohodového a komunikativního člověka, který dokáže s úsměvem zvládnout i více požadavků najednou.
 • Neobejdete se bezpředchozí zkušenosti na administrativní pozici.
 • Předchozí zkušenost na obdobné pozici v advokátní kanceláři vítána.

S kým budete spolupracovat

 • Klademe důraz na otevřenou komunikaci a spolupráci v týmu, společně si navzájem pomáháme. Vaši nejbližší kolegové budou právníci a kontaktní osoby z jednotlivých divizí napříč celou firmou.

Co nabízíme

 • Preferujeme plný úvazek, ale můžeme se domluvit i na zkráceném úvazku (cca 6h denně).
 • Budete pro nás důležitý člen týmu, na kterého se můžeme spolehnout a vy zase na nás.
 • Pracujeme v uvolněném prostředí – tykáme si, pomáháme si a kromě práce máme rádi i společné volnočasové aktivity.
 • Jako velká firma s dlouholetou tradicí nabízíme jistotu, že s námi jen tak něco neotřese.
 • Řadu benefitů jako příspěvek na stravu, flexibilní pracovní dobu, benefitní program Cafeterie, firemní školku nebo až 6 týdnů volna.

Přestože se nám na tento typ pozice obvykle hlásí velké množství kandidátů, snažíme se vaši reakci zpracovat v co nejkratším čase. Velmi nám v tom pomáhá krátký dotazníček s doplňujícími otázkami. Pokud vám dotazníček dorazí, je to dobrá zpráva, protože nás váš profil zaujal. Předem děkujeme za jeho vyplnění. 

Kdo bude váš nadřízený

Michal Nohel

Ředitel Právního oddělení

Do Seznamu jsem nastoupil na počátku roku 2017 jako vedoucí právního oddělení s cílem vytvořit do té doby neexistující interní právní oddělení. Podařilo se nám najít skvělé kolegy. Při své práci využívám předchozí zkušenosti a znalosti z advokacie a Českého rozhlasu. Jsem rád, že v Seznamu můžu řešit právní problémy týkající se internetu i technologií. Mimo práci mě baví videohry a hudba.

Na co se u nás můžete těšit

Dovolená o týden delší
Dovolené není nikdy dost. Proto vám ke standardním 4 týdnům dovolené přidáme ještě další týden.
Fandíme rodinám
Zkombinovat práci a rodinu je důležité, proto jsme založili firemní školku Seznámek, aby si byly děti i rodiče vždycky nablízku.
Home office lze dohodnout
V kanceláři bychom vás přeci jen rádi občas potkali, ať se nedivíme, kde jste se u nás vzali. Ale že jde někdy práce líp od ruky z domácího prostředí, tomu taky rozumíme. Domluvte se s nadřízeným a jistě najdete dobrý kompromis.
Interní vzdělávání
U nás se nudit nebudete. Osobnímu i profesnímu rozvoji fandíme a nabízíme nekonečně příležitostí k seberozvoji a vzdělávání, včetně pomoci od profesionálních trenérů.
Konference
Načerpejte nové inspirace a trendy, a to buď v publiku nebo rovnou na pódiu.
Lékař online 24/7
Zdraví je jen jedno, proto nám vaše zdraví jedno není. Našeho lékaře můžete využít ve dne v noci klidně z vaší postele, ať už chcete konzultaci nebo napsat eRecept.
Ovoce do práce
Nálož vitamínů 2x měsíčně, občas i s nějakým chuťovým překvápkem.
Pet friendly
Že je maskot Seznamu pes, není úplná náhoda. Čtyřnohé kolegy vítáme, dokonce s námi chodí i na porady.
Pružná pracovní doba
Někdo je ranní ptáče a nejvíc práce udělá se svítáním, někdo zas sova a nejvíc klidu na práci má večer. Důležité jsou pro nás kvalitní výsledky, ne váš rozvrh hodin.
Technika na přání
Apple, Linux nebo Windows? Všechno máme a k dispozici dáme. A pokud už jste zvyklí na své vymazlené miláčky, pracujte klidně na vlastním zařízení a my vám budeme finančně přispívat.

Kde budete pracovat

Praha

Seznam.cz, a.s.
Radlická 3294/10
150 00 Praha 5 – Smíchov
Naše centrála je velmi dobře dostupná, můžete dorazit metrem na lince B, jednou z nesčetných tramvají nebo autobusem. Autobusové nádraží Na Knížecí je hned za rohem.
Metro
B – Anděl
Tramvaj
1 3 4 5 7 9 10 12 14 15 16 20 21
Bus
123 167 191

Kudy vede cesta do Seznamu

Koukněte, jak vypadá výběrko, pohovor nebo první den v Seznamu, ať se vaše cesta na vysněnou pozici obejde bez zbytečných škobrtnutí.

1 Zaslání životopisu

Dejte nám o sobě vědět, i když třeba hned nevíte, co by vám slušelo za pozici. Míst máme spousty a HR profíků taky, určitě něco vymyslíme.

2 Jak probíhá výběrko

Pokud vaše kvality pasují na pozici, zavoláme vám a probereme vzájemné představy o nástupu, náplni práce nebo finančním očekávání. Máme shodu? Rádi vás pozveme na první (nebo druhé) kolo pohovoru.

3 A je tu samotné výběrko

Výběrka probíhají online i offline, ale nebojte se žádného výslechu, je to spíš profesní pokec a upřímnosti si ceníme.

4 Je to tady! Nabídka práce

Do týmu skvěle pasujete a rádi bychom vás pasovali na Seznamáka. E-mailem vám proto pošleme oficiální nabídku práce, kde znova shrnujeme důležité body spolupráce. Všechno souhlasí? Prima, dejte nám vědět, že do toho jdete s námi.

5 Vítejte na palubě, aneb Pre-onboarding

Skvěle, plácli jsme si na spolupráci. Smlouvu u nás můžete podepsat v den nástupu, ale jestli už se nemůžete dočkat, připravíme ji k podpisu i dřív. A rovnou můžete nasát informace na dobrém kafi s někým z budoucího týmu.

6 Hurá, váš první den v Seznamu

Každý začátek měsíce vítáme všechny nováčky u nás na centrále v Praze. Vyřešíme potřebnou administrativu, předáme vám techniku, seznámíme vás s kolegy a nakonec vás provedeme po našem labyrintu.

7 Adaptace aneb jééé, funguje to!

Na začátku to vypadá možná trochu chaoticky, ale nebojte, máme promakaný systém školení pro každou pozici, takže co neumíte, rádi naučíme.

8 Umíte vše levou zadní? Pak je tu interní vzdělávání

Po rozpačitém začátku jste už profíci v oboru, gratulujeme. A protože umět všechno je nuda, náš tým trenérů vám rád poradí s dalším rozvojem. A nabídka je nekonečně bohatá, vybrat si můžete z našeho e-learningu nebo školení přímo na míru.

Zajímá vás tato pozice?

Zajímá vás tato pozice?