Jejda, takhle židle je už obsazená

Ale mrkněte na další pozice ve stejném oboru, které by vám mohly sednout.

IT a technologie

Moderní technologií to kdysi začalo, a i když jsme se za těch bezmála 30 let rozrostli na mediální a obchodní společnost, nejmodernější technologie a jejich vývoj jsou stále naše srdcovka. A děláme všechno pro to, aby pracovat v Seznamu byla srdeční záležitost taky pro náš tým. I proto se specializujeme na širokou škálu programovacích jazyků a technologií, včetně Kotlinu, Pythonu, Javy, C++, Golang a JavaScriptu a dalších.

16 volných pozic

Jak to chodí u nás v IT

V Seznamu jsme fandy inovací a dobrých nápadů. Důraz klademe na profesionální rozvoj, certifikace a kombinaci osvědčených metod s nejnovějšími technologickými trendy. A taky na ajťácký humor. V kariéře vás bude posouvat nejen náš tým a zajímavé projekty, ale i naše komunita technologických nadšenců. Podporujeme týmového ducha prostřednictvím workshopů, hackathonů, účastí na odborných konferencích a dalších vývojářských akcích. Věříme v sílu komunity a neustálý rozvoj technologie a lidského potenciálu.

Časté dotazy

Jak pracujeme s API technologiemi?

Rozvíjíme a optimalizujeme REST API a GraphQL. Zaměřujeme se na efektivní a flexibilní propojení aplikací a zajišťování vysoké dostupnosti a škálovatelnosti.

Jak pracujeme s Big Data?

Využíváme Spark, Hadoop, Flink a Kafka pro zpracování a analýzu velkých objemů dat. Implementujeme Elasticsearch pro full-textové vyhledávání v aplikacích.

Jak řešíme IT Bezpečnost a Cloudová řešení?

Zajišťujeme bezpečnost systémů a pracujeme na cloudových řešení a infrastruktuře. Využíváme znalosti technologií jako Linux, Docker, Kubernetes, Gitlab, Nginx pro vytváření bezpečných a škálovatelných cloudových aplikací.

Jak vypadá Front-End vývoj?

Používáme Vanilla JavaScript, React, TypeScript pro tvorbu interaktivních webových rozhraní, využíváme HTML a CSS pro stylování a layout. Integrujeme tyto aplikace s backendovými systémy pomocí REST API a GraphQL.

Jak vypadá Kontejnerizace a Orchestrace?

Pracujeme s Dockerem a Kubernetem pro správu a škálování aplikací v kontejnerizovaných prostředích. Zahrnujeme práci s Ansible a Terraform pro automatizaci konfigurací.

Jak vypadá Monitoring a Vizualizace?

Využíváme Grafanu a Prometheus pro vizualizaci dat a monitorování systémů.

Jak vypadá Síťová a Storage Infrastruktura?

Zajišťujeme provoz a rozvoj síťové infrastruktury s použitím technologií jako CISCO/JUNIPER a PaloAlto. Pracujeme se storage systémy jako Ceph a Swift a používáme Linux, Ansible, Terraform pro jejich správu.

Jak vypadá vývoj mobilní aplikace?

Vyvíjíme aplikace pro Android s využitím Kotlinu a pro iOS s použitím Swiftu. Formujeme uživatelské zkušenosti na nejoblíbenějších platformách s důrazem na vysokou dostupnost a škálovatelnost cloudových aplikací.

Jaké používáme databázové Systémy?

Automatizujeme a spravujeme databázové systémy jako PostgreSQL a MySQL.

Jaké využíváme programovací jazyky a software?

Specializujeme se na Python, Javu, C++, Golang, Kotlin, Swift a JavaScript pro vývoj různých projektů, a to od webových aplikací až po komplexní systémy. Zahrnujeme znalosti technologií jako Gitlab CI/CD pro kontinuální integraci a deployment.

Proč do toho jít s námi

Česká internetová jednička

Na vlnách internetu jedeme už od roku 1996, takže nějaká ta bouře nás nerozhází. Máme pevnou pozici i v době silné konkurence a stabilní místo nabízíme i vám.

Služby, které pomáhají

Z jedné domovské stránky jsme se pořádně rozrostli. Dnes máme na triku řadu oblíbených služeb, které denně ulehčují život milionům lidí na českém internetu.

Inovace, AI a jedinečné technologie

Inovujeme technologie tak, aby byl český internet stále bezpečným místem. A umíme rozvinout i váš potenciál, protože na lidech nám záleží až na prvním místě.

Nezávislá média

Nevlastní nás žádný politik ani magnát, za naším zpravodajstvím a publicistikou stojí tvrdá a poctivá práce nezávislých novinářů a profíků mediálního světa.

Korporát s neformálním prostředím

Pravidla respektujeme, ale nehrotíme. Zakládáme si na upřímné komunikaci a pomáháme si. A rádi se potkáváme i ve fitku nebo v hospodě.

Onboarding a zpětná vazba

Ať už nastoupíte na jakoukoliv pozici, čeká vás kompletní zaškolení, přátelský přístup a pomocné ruce našich skvělých trenérů.

Na co se můžete těšit

Technika na přání
Apple, Linux nebo Windows? Všechno máme a k dispozici dáme. A pokud už jste zvyklí na své vymazlené miláčky, pracujte klidně na vlastním zařízení a my vám budeme finančně přispívat.
Dovolená o týden delší
Dovolené není nikdy dost. Proto vám ke standardním 4 týdnům dovolené přidáme ještě další týden.
Dny volna navíc
K dovolené ještě dalších 5 dnů? No fakt. Ať už chcete třeba jen lenošit nebo vás hezké počasí naopak žene ven, užijte si volno podle vašich představ.
Pružná pracovní doba
Někdo je ranní ptáče a nejvíc práce udělá se svítáním, někdo zas sova a nejvíc klidu na práci má večer. Důležité jsou pro nás kvalitní výsledky, ne váš rozvrh hodin.
Home office lze dohodnout
V kanceláři bychom vás přeci jen rádi občas potkali, ať se nedivíme, kde jste se u nás vzali. Ale že jde někdy práce líp od ruky z domácího prostředí, tomu taky rozumíme. Domluvte se s nadřízeným a jistě najdete dobrý kompromis.
Lékař online 24/7
Zdraví je jen jedno, proto nám vaše zdraví jedno není. Našeho lékaře můžete využít ve dne v noci klidně z vaší postele, ať už chcete konzultaci nebo napsat eRecept.
Konference
Načerpejte nové inspirace a trendy, a to buď v publiku nebo rovnou na pódiu.
Ovoce do práce
Nálož vitamínů 2x měsíčně, občas i s nějakým chuťovým překvápkem.

Kudy vede cesta do Seznamu

Koukněte, jak vypadá výběrko, pohovor nebo první den v Seznamu, ať se vaše cesta na vysněnou pozici obejde bez zbytečných škobrtnutí.

1 Zaslání životopisu

Dejte nám o sobě vědět, i když třeba hned nevíte, co by vám slušelo za pozici. Míst máme spousty a HR profíků taky, určitě něco vymyslíme.

2 Jak probíhá výběrko

Pokud vaše kvality pasují na pozici, zavoláme vám a probereme vzájemné představy o nástupu, náplni práce nebo finančním očekávání. Máme shodu? Rádi vás pozveme na první (nebo druhé) kolo pohovoru.

3 A je tu samotné výběrko

Výběrka probíhají online i offline, ale nebojte se žádného výslechu, je to spíš profesní pokec a upřímnosti si ceníme.

4 Je to tady! Nabídka práce

Do týmu skvěle pasujete a rádi bychom vás pasovali na Seznamáka. E-mailem vám proto pošleme oficiální nabídku práce, kde znova shrnujeme důležité body spolupráce. Všechno souhlasí? Prima, dejte nám vědět, že do toho jdete s námi.

5 Vítejte na palubě, aneb Pre-onboarding

Skvěle, plácli jsme si na spolupráci. Smlouvu u nás můžete podepsat v den nástupu, ale jestli už se nemůžete dočkat, připravíme ji k podpisu i dřív. A rovnou můžete nasát informace na dobrém kafi s někým z budoucího týmu.

6 Hurá, váš první den v Seznamu

Každý začátek měsíce vítáme všechny nováčky u nás na centrále v Praze. Vyřešíme potřebnou administrativu, předáme vám techniku, seznámíme vás s kolegy a nakonec vás provedeme po našem labyrintu.

7 Adaptace aneb jééé, funguje to!

Na začátku to vypadá možná trochu chaoticky, ale nebojte, máme promakaný systém školení pro každou pozici, takže co neumíte, rádi naučíme.

8 Umíte vše levou zadní? Pak je tu interní vzdělávání

Po rozpačitém začátku jste už profíci v oboru, gratulujeme. A protože umět všechno je nuda, náš tým trenérů vám rád poradí s dalším rozvojem. A nabídka je nekonečně bohatá, vybrat si můžete z našeho e-learningu nebo školení přímo na míru.

Kde nás najdete

Mapa Česko a Slovensko
Praha
Seznam.cz, a.s.
Radlická 3294/10
150 00 Praha 5 – Smíchov
Naše centrála je velmi dobře dostupná, můžete dorazit metrem na lince B, jednou z nesčetných tramvají nebo autobusem. Autobusové nádraží Na Knížecí je hned za rohem.
Metro
B – Anděl
Tramvaj
1 3 4 5 7 9 10 12 14 15 16 20 21
Bus
123 167 191
Brno
Seznam.cz, a.s.
The Campus Science Park – Budova C
Palachovo náměstí 797/4
625 00 Brno – Starý Lískovec
Nejbližší zastávka je Nemocnice Bohunice. Pokud jste přijeli vlakem, na nádraží skočte do tramvaje č. 8 a za 20 minut jste u nás. Parkovat lze v podzemních garážích nebo v okolních oblastech Campus Square.
Tramvaj
3 8
Bus
40 50 51 69
Trolejbus
25
Ostrava – Vítkovice
Seznam.cz, a.s.
Ruská 87/11
703 00 Ostrava – Vítkovice
Pokud nás navštívíte autem, pár míst k parkování najdete přímo na našem malém parkovišti. A pokud chcete využít MHD, přímo z vlakového nádraží se k nám dostanete tramvají č. 1 nebo 2.
Tramvaj
1 2
České Budějovice
Seznam.cz, a.s.
Nádražní 159/21
370 01 České Budějovice
Vlakové i autobusové nádraží máte od nás do 5 minut chůze. Auto můžete nechat v centru Mercury.
Bratislava
Seznam.cz Slovensko, s.r.o.
Bottova 7939/2A
811 09 Bratislava – Staré Mesto
Slovensko
Bus
50 68 88 90
Plzeň
Seznam.cz, a.s.
Náměstí T. G. Masaryka 1931/12
301 00 Plzeň – Jižní Předměstí
Vlakem bude nejlepší vystoupit až na vlakovém nádraží Plzeň Jižní Předměstí a jít 10 minut pěšky. A pokud jedete autem, v okolí se nějaké parkovací místo vždycky najde.
Tramvaj
4
Žilina
Seznam.cz Slovensko, s.r.o.
H 15 Offices
Závodská cesta 2945/38
010 01 Žilina
Slovensko
Bus
1 6 29

Chcete u nás pracovat?

Chcete u nás pracovat?