Redaktor rubriky PC a Internet

Pro muže i ženy Absolventi Plný úvazek

Máte zálibu v technologiích a brilantní znalost českého jazyka? Připojte se k nám a pište o nejnovějších trendech v oblasti IT. Čekají na vás zajímavé pracovní cesty, flexibilní pracovní doba a skvělý tým kolegů.

Co u nás budete dělat?

·       Vaším úkolem bude psaní článků v rubrice Internet a PC.

·       Budete pokrývat širokou škálu témat související s IT světem od hardwaru, softwaru, mobilních zařízení, kybernetické bezpečnosti, bezpečnosti dětí na sítích, legislativních změn, videoher, AI až po kryptoměny.

·       Pravidelně budete cestovat do zahraničí na prezentace a veletrhy. Jednou za pět týdnů budete mít služební víkend na štábu, kde budete psát zpravodajské texty i mimo rámec vaší rubriky.

·       Vaší úlohou bude také editace a koordinace externistů, aby jejich práce splňovala vysoké redakční standardy.

S kým budete spolupracovat?

Budete úzce spolupracovat s Mílou Fišerem, ostříleným redaktorem rubriky PC, který je součástí týmu Novinky.cz od roku 2008. Má za sebou působení i v rádiu, printu a onlinu, takže jeho záběr je opravdu široký. Spolupracovat budete také s malým týmem externistů, kteří přispívají články na pravidelné bázi.

Co nabízíme?

  • Atraktivní a pestrou práci s různorodými tématy a zajímavými spolupracovníky.
  • Stabilní mediální prostředí s dobrým ekonomickým zázemím.
  • Profesionální a přátelské pracovní prostředí.
  • Máme 30 dní volna (5 týdnů dovolené a 5 dní Free days), interní vzdělávaní, stravenkový paušál, pružnou pracovní dobu.
  • Spolupráci na HPP.

Pokud vás nabídka zaujala budeme se těšit na CV společně s motivačním dopisem a s odkazy na vaši práci/portfolio. Sídlíme na pražských Vinohradech kousek od zastávky tramvaje a rádi se s vámi potkáme na pohovoru.

Na co se u nás můžete těšit

Home office lze dohodnout
V kanceláři bychom vás přeci jen rádi občas potkali, ať se nedivíme, kde jste se u nás vzali. Ale že jde někdy práce líp od ruky z domácího prostředí, tomu taky rozumíme. Domluvte se s nadřízeným a jistě najdete dobrý kompromis.
Lékař online 24/7
Zdraví je jen jedno, proto nám vaše zdraví jedno není. Našeho lékaře můžete využít ve dne v noci klidně z vaší postele, ať už chcete konzultaci nebo napsat eRecept.
Pružná pracovní doba
Někdo je ranní ptáče a nejvíc práce udělá se svítáním, někdo zas sova a nejvíc klidu na práci má večer. Důležité jsou pro nás kvalitní výsledky, ne váš rozvrh hodin.

Kde budete pracovat

Praha – Vinohrady

BORGIS a.s.
Slezská 2127/13
120 00 Praha 2 – Vinohrady
Nejbližší tramvajová zastávka je Vinohradská tržnice a v okolí je i dobrá možnost (bohužel placeného) parkování.
Metro
A – Náměstí Míru
Tramvaj
10 11 13 16 23 31
Bus
134

Kudy vede cesta do Seznamu

Koukněte, jak vypadá výběrko, pohovor nebo první den v Seznamu, ať se vaše cesta na vysněnou pozici obejde bez zbytečných škobrtnutí.

1 Zaslání životopisu

Dejte nám o sobě vědět, i když třeba hned nevíte, co by vám slušelo za pozici. Míst máme spousty a HR profíků taky, určitě něco vymyslíme.

2 Jak probíhá výběrko

Pokud vaše kvality pasují na pozici, zavoláme vám a probereme vzájemné představy o nástupu, náplni práce nebo finančním očekávání. Máme shodu? Rádi vás pozveme na první (nebo druhé) kolo pohovoru.

3 A je tu samotné výběrko

Výběrka probíhají online i offline, ale nebojte se žádného výslechu, je to spíš profesní pokec a upřímnosti si ceníme.

4 Je to tady! Nabídka práce

Do týmu skvěle pasujete a rádi bychom vás pasovali na Seznamáka. E-mailem vám proto pošleme oficiální nabídku práce, kde znova shrnujeme důležité body spolupráce. Všechno souhlasí? Prima, dejte nám vědět, že do toho jdete s námi.

5 Vítejte na palubě, aneb Pre-onboarding

Skvěle, plácli jsme si na spolupráci. Smlouvu u nás můžete podepsat v den nástupu, ale jestli už se nemůžete dočkat, připravíme ji k podpisu i dřív. A rovnou můžete nasát informace na dobrém kafi s někým z budoucího týmu.

6 Hurá, váš první den v Seznamu

Každý začátek měsíce vítáme všechny nováčky u nás na centrále v Praze. Vyřešíme potřebnou administrativu, předáme vám techniku, seznámíme vás s kolegy a nakonec vás provedeme po našem labyrintu.

7 Adaptace aneb jééé, funguje to!

Na začátku to vypadá možná trochu chaoticky, ale nebojte, máme promakaný systém školení pro každou pozici, takže co neumíte, rádi naučíme.

8 Umíte vše levou zadní? Pak je tu interní vzdělávání

Po rozpačitém začátku jste už profíci v oboru, gratulujeme. A protože umět všechno je nuda, náš tým trenérů vám rád poradí s dalším rozvojem. A nabídka je nekonečně bohatá, vybrat si můžete z našeho e-learningu nebo školení přímo na míru.

Zajímá vás tato pozice?

Zajímá vás tato pozice?