Account Executive (Administrativní podpora obchodního týmu – zpracování reklamních kampaní)

Brno, Praha

Pro muže i ženy Absolventi Plný úvazek

Chcete odstartovat vaši kariéru v online marketingu? Zkuste to s námi. Ano, i v obchodním oddělení řešíme online marketing, jenom trochu naruby. Objevíte zákulisí online reklamních kampaní našich největších klientů a opravdu mnoho se naučíte. Že nemáte zkušenost s marketingem či obchodem nám nevadí – důležitější je váš zájem.

Co u nás budete dělat?

 • zpracovávat rezervace/objednávky našich největších inzerentů do našeho interního systému, který řídí výdej reklamy
 • pečovat o reklamní kampaně velkých značek, zpracovávat bannery a jiné reklamní podklady, hlídat si termíny spuštění
 • dělat pravidelné kontroly v našem interním systému, komunikovat s obchodníkem či klientem o grafických podkladech nebo výsledcích jeho reklamních kampaní
 • komunikujeme zejména emailem, ale občas se hodí zvednout telefon nebo si dojít popovídat i osobně – a to jak při spolupráci s obchodníkem či klientem, tak i při spolupráci s ostatními týmy v Seznamu
 • stanete se parťákem obchodníků Seznamu a budete pro nás důležitým členem, na kterého se můžeme spolehnout a vy zase na nás
 • zálibu pro administrativu a smysl pro detail či pořádek u nás rozhodně využijete
 • že na to budete sami se rozhodně nebojte. Na stejné pozici je nás několik desítek
 • pozice je vhodná i pro absolventy

Kdo bude váš nadřízený

Ondřej Urbánek

Manažer týmu klientského servisu

V Seznamu řídím 3 malá oddělení – Infolinku, tým klientského servisu klíčových zákazníků a centrální backoffice. I přesto mi práce v Seznamu poskytuje prostor a flexibilitu pro mé koníčky. A tak hodně cestuji, chodím po horách, lezu po skalách, zvládám to i na kole a na lyžích. Dost toho sním a s fitkem si rozumím.

 Jak to u nás funguje?

 • o nováčky je u nás vždy postaráno – na vše vás připravíme
 • týmová spolupráce, jsme velká firma a rádi si navzájem předáváme informace
 • dáme vám prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit, a naopak oceníme proaktivní přístup, nové nápady a chuť pouštět se do nových věcí
 • na formality si nepotrpíme, zapomeňte na dress code a všichni si tu tykáme
 • na nudu a stereotyp tady není prostor, ale na úsměv a pohodovou atmosféru ano
 • jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme
 • nabízíme pružnou pracovní dobu, možnost home office, 6 týdnů volna a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenkový paušál

 S kým budete spolupracovat?

 • především s našimi obchodníky nebo klienty, ostatními Account Executive a jinými týmy, které jsou nedílnou součástí klientského servisu

Na co se u nás můžete těšit

Budget pro volný čas
Vyměnit body za kulturu, zdraví, sport, dovolenou nebo extra volno? Beze všeho.
Dovolená o týden delší
Dovolené není nikdy dost. Proto vám ke standardním 4 týdnům dovolené přidáme ještě další týden.
Interní vzdělávání
U nás se nudit nebudete. Osobnímu i profesnímu rozvoji fandíme a nabízíme nekonečně příležitostí k seberozvoji a vzdělávání, včetně pomoci od profesionálních trenérů.
Ovoce do práce
Nálož vitamínů 2x měsíčně, občas i s nějakým chuťovým překvápkem.
Pet friendly
Že je maskot Seznamu pes, není úplná náhoda. Čtyřnohé kolegy vítáme, dokonce s námi chodí i na porady.
Pružná pracovní doba
Někdo je ranní ptáče a nejvíc práce udělá se svítáním, někdo zas sova a nejvíc klidu na práci má večer. Důležité jsou pro nás kvalitní výsledky, ne váš rozvrh hodin.

Kde budete pracovat

Mapa Česko a Slovensko
Brno
Seznam.cz, a.s.
The Campus Science Park – Budova C
Palachovo náměstí 797/4
625 00 Brno – Starý Lískovec
Nejbližší zastávka je Nemocnice Bohunice. Pokud jste přijeli vlakem, na nádraží skočte do tramvaje č. 8 a za 20 minut jste u nás. Parkovat lze v podzemních garážích nebo v okolních oblastech Campus Square.
Tramvaj
3 8
Bus
40 50 51 69
Trolejbus
25
Praha
Seznam.cz, a.s.
Radlická 3294/10
150 00 Praha 5 – Smíchov
Naše centrála je velmi dobře dostupná, můžete dorazit metrem na lince B, jednou z nesčetných tramvají nebo autobusem. Autobusové nádraží Na Knížecí je hned za rohem.
Metro
B – Anděl
Tramvaj
1 3 4 5 7 9 10 12 14 15 16 20 21
Bus
123 167 191

Kudy vede cesta do Seznamu

Koukněte, jak vypadá výběrko, pohovor nebo první den v Seznamu, ať se vaše cesta na vysněnou pozici obejde bez zbytečných škobrtnutí.

1 Zaslání životopisu

Dejte nám o sobě vědět, i když třeba hned nevíte, co by vám slušelo za pozici. Míst máme spousty a HR profíků taky, určitě něco vymyslíme.

2 Jak probíhá výběrko

Pokud vaše kvality pasují na pozici, zavoláme vám a probereme vzájemné představy o nástupu, náplni práce nebo finančním očekávání. Máme shodu? Rádi vás pozveme na první (nebo druhé) kolo pohovoru.

3 A je tu samotné výběrko

Výběrka probíhají online i offline, ale nebojte se žádného výslechu, je to spíš profesní pokec a upřímnosti si ceníme.

4 Je to tady! Nabídka práce

Do týmu skvěle pasujete a rádi bychom vás pasovali na Seznamáka. E-mailem vám proto pošleme oficiální nabídku práce, kde znova shrnujeme důležité body spolupráce. Všechno souhlasí? Prima, dejte nám vědět, že do toho jdete s námi.

5 Vítejte na palubě, aneb Pre-onboarding

Skvěle, plácli jsme si na spolupráci. Smlouvu u nás můžete podepsat v den nástupu, ale jestli už se nemůžete dočkat, připravíme ji k podpisu i dřív. A rovnou můžete nasát informace na dobrém kafi s někým z budoucího týmu.

6 Hurá, váš první den v Seznamu

Každý začátek měsíce vítáme všechny nováčky u nás na centrále v Praze. Vyřešíme potřebnou administrativu, předáme vám techniku, seznámíme vás s kolegy a nakonec vás provedeme po našem labyrintu.

7 Adaptace aneb jééé, funguje to!

Na začátku to vypadá možná trochu chaoticky, ale nebojte, máme promakaný systém školení pro každou pozici, takže co neumíte, rádi naučíme.

8 Umíte vše levou zadní? Pak je tu interní vzdělávání

Po rozpačitém začátku jste už profíci v oboru, gratulujeme. A protože umět všechno je nuda, náš tým trenérů vám rád poradí s dalším rozvojem. A nabídka je nekonečně bohatá, vybrat si můžete z našeho e-learningu nebo školení přímo na míru.

Zajímá vás tato pozice?

Zajímá vás tato pozice?