Trenér

Praha

Pro muže i ženy Absolventi Plný úvazek

Ráno příprava rozvojového newsletteru, dopoledne workshop pro obchodníky a odpoledne manažerská a talentová konzultace. I takhle může vypadat den trenéra v Seznamu. Tréninky, školení, konzultace, podpora na konferencích a všeobecný rozvoj Seznamáků, to všechno je náš denní chleba. Proto hledáme samostatnou osobnost, která má praktické zkušenosti na pozici trenéra. Zároveň si přejeme, aby to byl silný týmový hráč, který s námi potáhne za jeden provaz. Osobnost plná energie, která má drive, dovede strhnout a zaujmout.

Co budete dělat:

 • Různorodou práci.. tréninky, školení, workshopy, webináře pro celou firmu (Obchod, Vývoj, Produkt, Média..).
 • E-learningové kurzy a vlastní projekty.
 • Konzultovat s manažery, cestovat po pobočkách.
 • Doprovázet obchodníky na schůzkách s klienty a poskytovat jim zpětnou vazbu.
 • Celkově to celé vnímáme jako smysluplnou práci, která v Seznamu lidem pomáhá.
 • Doporučuji tento článek.

Kdo bude váš nadřízený

Milan Fridrich

Manažer vzdělávání

S týmem trenérů zajišťujeme, aby se všichni naši zaměstnanci rozvíjeli a měli potřebné znalosti a dovednosti k úspěšnému působení ve své roli. Děláme prakticky vše, co si kolem rozvoje dokážete představit – školení, konzultace, tréninky, workshopy, e-learningové kurzy a cokoliv dalšího nám a našim kolegům dává smysl. Ve volném čase se věnuji rodině a sportu – zejména florbalu. Převážně už jen jako trenér, ale rád si i zahraji, abych se udržel v kondici.

S kým budete spolupracovat

 • S týmem lidí, kteří si umí vážit upřímných vztahů, pomoci a je s nimi zábava.

 • S lidmi, kteří mají jasnou vizi: „Seznamáci nás vnímají jako potřebné, užitečné profesionály v oblasti vzdělávání a rozvoje“ kterou realizujeme s našimi hodnotami: být přínosný, otevřený, týmový, osobně zodpovědný a zaměřený na rozvoj“.

„Za pět let v týmu vzdělávání, jsem nemusel řešit otázku, zda má moje práce smysl. Velkou výhrou je nejen fajn kolektiv, se kterým se mohu dělit o slasti i strasti, debatovat, aj., ale i se inspirovat a růst. Prostor dělat věci podle sebe a tak, aby to dávalo smysl i druhým. Oceňuji i neformální přístup v jednání, kdy díky otevřeným rozhovorům nemarníme čas. V neposlední řadě velký prostor pro osobní rozvoj.“ Lukáš, senior trenér.

„Na práci trenéra v Seznamu mě nejvíc baví rozmanitost témat, která školím a se kterými se každý den potkávám. Cením si obrovské svobody ve své práci a toho, že se neustále objevují nové výzvy, rozhodně se tu nenudím a neustále se posouvám. Jsou tu bezva lidi, pracujeme na super projektech a to, co tu děláme, mi dává smysl.“ Bára, senior trenérka.

„V Seznamu jsem více než 15 let. Hlavními důvody, proč mě tato práce stále baví, jsou nová vylepšení, zajímavé projekty a smysluplnost naší práce, která je spojena s profesionální a přátelskou atmosférou. Mým cílem je, aby náš tým měl pozitivní vliv na rozvoj firmy a vždy šel příkladem ve svém přístupu. Věřím, že cesta k tomuto cíli vede přes lidi. Proto se snažím najít jejich silné stránky a podporovat je v jejich osobním růstu. Jsem zaměřen na hledání řešení pro budoucnost a mám rád praktické využití vědeckých výzkumů a jejich přenesení do každodenního života. Pokud máte zájem o naši práci a o to, jak je propojena s mým koníčkem – sportem, poslechněte si jeden z mých podcastů.“ Milan, manažer vzdělávání.

Na co jsme pyšní a na co je potřeba se připravit

 • Umíme pracovat se všemi obory a pozicemi, od obchodníků, přes manažery, až po výzkumníky a vývojáře. Děláme věci na míru.
 • Interně pokrýváme většinu tréninků soft-skills, které jsou na trhu.
 • Poskytujeme podporu při interních i externích konferencích.
 • Pracujeme se silnými stránkami Seznamáků a pomáháme jim tak dosahovat nejlepších výkonů.
 • Máme na starost i administrativní stránku věci a nemůžeme si dovolit dělat v ní chyby.
 • Umíme dělat věci na míru, nikdo u nás nestojí na místě. Rozvoj dovedností je pro nás denním chlebem.

Prosíme o schovívavost, Milan má do 8.7. dovolenou. První setkání tedy budeme plánovat až od tohoto data.

Na co se u nás můžete těšit

Budget pro volný čas
Vyměnit body za kulturu, zdraví, sport, dovolenou nebo extra volno? Beze všeho.
Dny volna navíc
K dovolené ještě dalších 5 dnů? No fakt. Ať už chcete třeba jen lenošit nebo vás hezké počasí naopak žene ven, užijte si volno podle vašich představ.
Dovolená o týden delší
Dovolené není nikdy dost. Proto vám ke standardním 4 týdnům dovolené přidáme ještě další týden.
Interní vzdělávání
U nás se nudit nebudete. Osobnímu i profesnímu rozvoji fandíme a nabízíme nekonečně příležitostí k seberozvoji a vzdělávání, včetně pomoci od profesionálních trenérů.
Lékař online 24/7
Zdraví je jen jedno, proto nám vaše zdraví jedno není. Našeho lékaře můžete využít ve dne v noci klidně z vaší postele, ať už chcete konzultaci nebo napsat eRecept.
Pružná pracovní doba
Někdo je ranní ptáče a nejvíc práce udělá se svítáním, někdo zas sova a nejvíc klidu na práci má večer. Důležité jsou pro nás kvalitní výsledky, ne váš rozvrh hodin.

Kde budete pracovat

Praha

Seznam.cz, a.s.
Radlická 3294/10
150 00 Praha 5 – Smíchov
Naše centrála je velmi dobře dostupná, můžete dorazit metrem na lince B, jednou z nesčetných tramvají nebo autobusem. Autobusové nádraží Na Knížecí je hned za rohem.
Metro
B – Anděl
Tramvaj
1 3 4 5 7 9 10 12 14 15 16 20 21
Bus
123 167 191

Kudy vede cesta do Seznamu

Koukněte, jak vypadá výběrko, pohovor nebo první den v Seznamu, ať se vaše cesta na vysněnou pozici obejde bez zbytečných škobrtnutí.

1 Zaslání životopisu

Dejte nám o sobě vědět, i když třeba hned nevíte, co by vám slušelo za pozici. Míst máme spousty a HR profíků taky, určitě něco vymyslíme.

2 Jak probíhá výběrko

Pokud vaše kvality pasují na pozici, zavoláme vám a probereme vzájemné představy o nástupu, náplni práce nebo finančním očekávání. Máme shodu? Rádi vás pozveme na první (nebo druhé) kolo pohovoru.

3 A je tu samotné výběrko

Výběrka probíhají online i offline, ale nebojte se žádného výslechu, je to spíš profesní pokec a upřímnosti si ceníme.

4 Je to tady! Nabídka práce

Do týmu skvěle pasujete a rádi bychom vás pasovali na Seznamáka. E-mailem vám proto pošleme oficiální nabídku práce, kde znova shrnujeme důležité body spolupráce. Všechno souhlasí? Prima, dejte nám vědět, že do toho jdete s námi.

5 Vítejte na palubě, aneb Pre-onboarding

Skvěle, plácli jsme si na spolupráci. Smlouvu u nás můžete podepsat v den nástupu, ale jestli už se nemůžete dočkat, připravíme ji k podpisu i dřív. A rovnou můžete nasát informace na dobrém kafi s někým z budoucího týmu.

6 Hurá, váš první den v Seznamu

Každý začátek měsíce vítáme všechny nováčky u nás na centrále v Praze. Vyřešíme potřebnou administrativu, předáme vám techniku, seznámíme vás s kolegy a nakonec vás provedeme po našem labyrintu.

7 Adaptace aneb jééé, funguje to!

Na začátku to vypadá možná trochu chaoticky, ale nebojte, máme promakaný systém školení pro každou pozici, takže co neumíte, rádi naučíme.

8 Umíte vše levou zadní? Pak je tu interní vzdělávání

Po rozpačitém začátku jste už profíci v oboru, gratulujeme. A protože umět všechno je nuda, náš tým trenérů vám rád poradí s dalším rozvojem. A nabídka je nekonečně bohatá, vybrat si můžete z našeho e-learningu nebo školení přímo na míru.

Zajímá vás tato pozice?

Zajímá vás tato pozice?