Recruiter

Praha

Pro muže i ženy Absolventi OZP Plný úvazek

Rádi bych našel člověka, který se připojí do našeho pražského týmu recruitmentu od 2. 12. 2024, kdy naše kolegyně odjede na zkušenou do světa.

Naši recruiteři říkají, že hledat lidi pro Seznam je mnohem lepší, než pro jakoukoliv jinou předchozí firmu. V tom máme velké štěstí. Za námi stojí síla naší značky, děláme na velké spoustě projektů, které mají smysl pro miliony lidí, nabízíme všem rozvoj dovedností, znalostí, těm nejlepším posun na vyšší pozice. Naši manažeři s námi aktivně spolupracují, nechají si poradit, oslovují potenciální kandidáty. A když tu je nějaký problém, vše se dá řešit. 

Jak to u nás probíhá

 • Volno znamená volno. Nikdo neočekává, že budeme připraveni k útoku 24/7. A dovču si můžeme vzít i dlouhodobou.
 • HO je pro nás pracovní nástroj, díky kterému máme víc času na naši práci, ale moc rádi se potkáváme. My se máme v týmu rádi.
 • Nábor je hlavní téma naší práce, ale k tomu děláme i nezbytnou adminu a všechny potřebné kroky, které vedou k cíli s názvem „Z kandidáta se stal nový Seznamák“. Z těchto důvodů potřebujeme pečlivého člověka, ideálně s dlouhodobějšími zkušenostmi v HR a to zejména v oblasti náboru. Nejvíc oceníme zkušenosti v náboru do IT.
 • Pracujeme i na projektech, kterými zlepšujeme náš nábor a zvyšujeme spokojenost našich kolegů a kandidátů. Pro lepší představu… v IT oblasti jde hlavně o hackathony, IT akademie, podporujeme naše odborníky při přípravě na konference a jezdíme s nimi na pracovní veletrhy. A jestli ti tady něco konkrétního chybí, tak to může být tvůj příští osobní projekt. Stačí s ním přijít.
 • Pracujeme se sociálními sítěmi, aktivně oslovujeme vhodné talenty nejen na Li, velmi nám záleží na zákaznické zkušenosti manažerů i kandidátů, pracujeme aktivně s eNPS.
 • V týmu si pomáháme, nekonkurujeme si. Je zcela běžné, že si pomůžeme navzájem s náborem, při dokončování projektů, zastoupíme se, když toho má jeden víc, než ten druhý.
 • Mluvíme otevřeně, než si něco dvakrát myslet, je lepší se jednou zeptat. A pokud máme na něco jiný názor, diskutujeme spolu.

Kdo bude váš nadřízený

David Koláček

Manažer náboru

V Seznamu se starám o nábor nových a co možná nejtalentovanějších lidí. Přes 9 let jsem se zabýval interním vzděláváním a cíleným rozvojem lidí. K náboru jsem tím pádem měl vždycky blízko. V poslední době si na vlastní kůži ověřuji, jak je užitečné spojit dovednosti trenéra s dovednostmi manažera týmu náborářů. Seznam je pro mě velký kus života a doufám, že ještě dlouho bude. V soukromí jsem táta, manžel, truhlář a hokejista srdcař amatér.

Představa o ideálním kandidátovi? 

Člověk, který je sebevědomý, ale současně vstřícný, pro-aktivní, zodpovědný za svou práci. Nebojí se přiznat, že potřebuje pomoc a pomoc sám nabídne. Umí přiznat chybu, ale neopakuje ji. Hraje za tým, podrží ostatní, když je potřeba. Má znalosti a zkušenosti, sdílí je na sítích a příkladně reprezentuje náš Seznam a náš tým. Pokud se nedaří obsadit volnou pozici, sám od sebe udělá všechny možné potřebné aktivity. Zajímá se o HR trh, nabírá nové zkušenosti, rád se o ně podělí s ostatními. A záleží mu na zpětné vazbě od kolegů i od kandidátů.

V čem jsme nároční

 • Chci, aby lidé v týmu přebírali osobní zodpovědnost za svěřené cíle a úkoly.

 • Pokud někdo něco neví, řekne to a kdo může, rád pomůže.
 • Co si slíbíme, musí být dodrženo.
 • Kandidáti a hiring manažeři jsou naši klienti a záleží nám na jejich pozitivní zpětné vazbě.
 • Pokud se někomu něco nelíbí, nebo má nápad, najde nesmysl v procesech, tak to otevřeně řekne.
 • Udělat chybu je ok, udělat jí podruhé je divné.
 • Nábor je obchod. Kdo tomu nevěří, nebude tu rád.

Náš tým je pro mě svatý. Děláme super práci a bez těch lidí okolo mě, bych tu byl k ničemu.

Nejlepší bude, sejít se osobně, umíme to i přes zoom a vše probrat do detailu. Do té doby nás můžete najít na Linkedin, naše články jsou na sblogu.cz, účastníme se v několika FB skupinách se zaměřením na HR. 

Na co se u nás můžete těšit

Dny volna navíc
K dovolené ještě dalších 5 dnů? No fakt. Ať už chcete třeba jen lenošit nebo vás hezké počasí naopak žene ven, užijte si volno podle vašich představ.
Dovolená o týden delší
Dovolené není nikdy dost. Proto vám ke standardním 4 týdnům dovolené přidáme ještě další týden.
Home office lze dohodnout
V kanceláři bychom vás přeci jen rádi občas potkali, ať se nedivíme, kde jste se u nás vzali. Ale že jde někdy práce líp od ruky z domácího prostředí, tomu taky rozumíme. Domluvte se s nadřízeným a jistě najdete dobrý kompromis.
Lékař online 24/7
Zdraví je jen jedno, proto nám vaše zdraví jedno není. Našeho lékaře můžete využít ve dne v noci klidně z vaší postele, ať už chcete konzultaci nebo napsat eRecept.
Odměna za pracovní výročí
V Seznamu si vážíme loajality našich kolegů, kteří tu s námi prošli už kus cesty. Abychom jim za to poděkovali, odměňujeme je při dosažení významných pracovních výročí.
Pružná pracovní doba
Někdo je ranní ptáče a nejvíc práce udělá se svítáním, někdo zas sova a nejvíc klidu na práci má večer. Důležité jsou pro nás kvalitní výsledky, ne váš rozvrh hodin.

Kde budete pracovat

Praha

Seznam.cz, a.s.
Radlická 3294/10
150 00 Praha 5 – Smíchov
Naše centrála je velmi dobře dostupná, můžete dorazit metrem na lince B, jednou z nesčetných tramvají nebo autobusem. Autobusové nádraží Na Knížecí je hned za rohem.
Metro
B – Anděl
Tramvaj
1 3 4 5 7 9 10 12 14 15 16 20 21
Bus
123 167 191

Kudy vede cesta do Seznamu

Koukněte, jak vypadá výběrko, pohovor nebo první den v Seznamu, ať se vaše cesta na vysněnou pozici obejde bez zbytečných škobrtnutí.

1 Zaslání životopisu

Dejte nám o sobě vědět, i když třeba hned nevíte, co by vám slušelo za pozici. Míst máme spousty a HR profíků taky, určitě něco vymyslíme.

2 Jak probíhá výběrko

Pokud vaše kvality pasují na pozici, zavoláme vám a probereme vzájemné představy o nástupu, náplni práce nebo finančním očekávání. Máme shodu? Rádi vás pozveme na první (nebo druhé) kolo pohovoru.

3 A je tu samotné výběrko

Výběrka probíhají online i offline, ale nebojte se žádného výslechu, je to spíš profesní pokec a upřímnosti si ceníme.

4 Je to tady! Nabídka práce

Do týmu skvěle pasujete a rádi bychom vás pasovali na Seznamáka. E-mailem vám proto pošleme oficiální nabídku práce, kde znova shrnujeme důležité body spolupráce. Všechno souhlasí? Prima, dejte nám vědět, že do toho jdete s námi.

5 Vítejte na palubě, aneb Pre-onboarding

Skvěle, plácli jsme si na spolupráci. Smlouvu u nás můžete podepsat v den nástupu, ale jestli už se nemůžete dočkat, připravíme ji k podpisu i dřív. A rovnou můžete nasát informace na dobrém kafi s někým z budoucího týmu.

6 Hurá, váš první den v Seznamu

Každý začátek měsíce vítáme všechny nováčky u nás na centrále v Praze. Vyřešíme potřebnou administrativu, předáme vám techniku, seznámíme vás s kolegy a nakonec vás provedeme po našem labyrintu.

7 Adaptace aneb jééé, funguje to!

Na začátku to vypadá možná trochu chaoticky, ale nebojte, máme promakaný systém školení pro každou pozici, takže co neumíte, rádi naučíme.

8 Umíte vše levou zadní? Pak je tu interní vzdělávání

Po rozpačitém začátku jste už profíci v oboru, gratulujeme. A protože umět všechno je nuda, náš tým trenérů vám rád poradí s dalším rozvojem. A nabídka je nekonečně bohatá, vybrat si můžete z našeho e-learningu nebo školení přímo na míru.

Zajímá vás tato pozice?

Zajímá vás tato pozice?