Flutter vývojář

Brno, Praha

Pro muže i ženy Plný úvazek

Flutter Vývojář v Seznamu: Přidejte se k nám a tvořte aplikace, které denně využívají tisíce uživatelů!

Co vás denně čeká (pracovní náplň)

  • Samostatná práce na přidělených úkolech v rámci aplikací Seznam.cz, jako jsou Sbazar a Sreality.
  • Práce se všemi částmi aplikace: získávání dat z backendu, správa stavu, ukládání dat, implementace služeb a samotného uživatelského rozhraní.
  • Důraz na samostatnost, udržitelný a snadno čitelný kód.
  • Práce na projektech udržovaných spolu s SDK, bez legacy kódu nebo knihoven.

Co budete potřebovat za znalosti/dovednosti

  • Výborná znalost jazyka Dart.
  • Prokazatelná zkušenost s Flutterem a všemi jeho aspekty.
  • Dobrá znalost knihoven pro state management.
  • Zkušenosti s REST API (+ nástroje jako Postman).
  • Dobré povědomí o Firebase.
  • Porozumění deklarativnímu UI.
  • Znalost Gitu.

Výhodou

  • Zkušenosti z native vývoje Android.
  • Zkušenosti z native vývoje iOS.
  • Zkušenosti s animacemi (implicitní, explicitní + Rive).

Na co se můžete těšit (mimo benefity)

  • Codebase udržovaná v cutting edge technologiích.
  • Práce na aplikacích s velkým dosahem (desetitisíce uživatelů).
  • Tým otevřený k novým názorům a inovacím.
  • Možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a kariérního růstu.
  • Časově flexibilní práce.

Připojte se k nám a podílejte se na tvorbě aplikací, které denně využívají tisíce lidí. Vaše práce bude mít skutečný dopad!

Kdo bude váš nadřízený

Jiří Kašpárek

Vedoucí týmu vývoje senior

V Seznamu jsem začínal v roce 2010 jako vývojář oborových služeb a interního systému. Teď už pár let kotvím na Firmy.cz. Je úžasné rozvíjet službu, kterou používá několik milionů lidí. Neustále se učím používat nové technologie, a to je velká zábava. Mimo práci rád sportuju a bavím se vývojem a výrobou elektronických udělátek.

Na co se u nás můžete těšit

Dny volna navíc
K dovolené ještě dalších 5 dnů? No fakt. Ať už chcete třeba jen lenošit nebo vás hezké počasí naopak žene ven, užijte si volno podle vašich představ.
Interní vzdělávání
U nás se nudit nebudete. Osobnímu i profesnímu rozvoji fandíme a nabízíme nekonečně příležitostí k seberozvoji a vzdělávání, včetně pomoci od profesionálních trenérů.
Konference
Načerpejte nové inspirace a trendy, a to buď v publiku nebo rovnou na pódiu.
Pet friendly
Že je maskot Seznamu pes, není úplná náhoda. Čtyřnohé kolegy vítáme, dokonce s námi chodí i na porady.
Pružná pracovní doba
Někdo je ranní ptáče a nejvíc práce udělá se svítáním, někdo zas sova a nejvíc klidu na práci má večer. Důležité jsou pro nás kvalitní výsledky, ne váš rozvrh hodin.

Kde budete pracovat

Mapa Česko a Slovensko
Brno
Seznam.cz, a.s.
The Campus Science Park – Budova C
Palachovo náměstí 797/4
625 00 Brno – Starý Lískovec
Nejbližší zastávka je Nemocnice Bohunice. Pokud jste přijeli vlakem, na nádraží skočte do tramvaje č. 8 a za 20 minut jste u nás. Parkovat lze v podzemních garážích nebo v okolních oblastech Campus Square.
Tramvaj
3 8 25
Bus
40 50 51 69
Praha
Radlická 3294/10
150 00 Praha 5 – Smíchov
Naše centrála je velmi dobře dostupná, můžete dorazit metrem na lince B, jednou z nesčetných tramvají nebo autobusem. Autobusové nádraží Na Knížecí je hned za rohem.
Metro
B – Anděl
Tramvaj
1 3 4 5 7 9 10 12 14 15 16 20 21
Bus
123 167 191

Kudy vede cesta do Seznamu

Koukněte, jak vypadá výběrko, pohovor nebo první den v Seznamu, ať se vaše cesta na vysněnou pozici obejde bez zbytečných škobrtnutí.

1 Zaslání životopisu

Dejte nám o sobě vědět, i když třeba hned nevíte, co by vám slušelo za pozici. Míst máme spousty a HR profíků taky, určitě něco vymyslíme.

2 Jak probíhá výběrko

Pokud vaše kvality pasují na pozici, zavoláme vám a probereme vzájemné představy o nástupu, náplni práce nebo finančním očekávání. Máme shodu? Rádi vás pozveme na první (nebo druhé) kolo pohovoru.

3 A je tu samotné výběrko

Výběrka probíhají online i offline, ale nebojte se žádného výslechu, je to spíš profesní pokec a upřímnosti si ceníme.

4 Je to tady! Nabídka práce

Do týmu skvěle pasujete a rádi bychom vás pasovali na Seznamáka. E-mailem vám proto pošleme oficiální nabídku práce, kde znova shrnujeme důležité body spolupráce. Všechno souhlasí? Prima, dejte nám vědět, že do toho jdete s námi.

5 Vítejte na palubě, aneb Pre-onboarding

Skvěle, plácli jsme si na spolupráci. Smlouvu u nás můžete podepsat v den nástupu, ale jestli už se nemůžete dočkat, připravíme ji k podpisu i dřív. A rovnou můžete nasát informace na dobrém kafi s někým z budoucího týmu.

6 Hurá, váš první den v Seznamu

Každý začátek měsíce vítáme všechny nováčky u nás na centrále v Praze. Vyřešíme potřebnou administrativu, předáme vám techniku, seznámíme vás s kolegy a nakonec vás provedeme po našem labyrintu.

7 Adaptace aneb jééé, funguje to!

Na začátku to vypadá možná trochu chaoticky, ale nebojte, máme promakaný systém školení pro každou pozici, takže co neumíte, rádi naučíme.

8 Umíte vše levou zadní? Pak je tu interní vzdělávání

Po rozpačitém začátku jste už profíci v oboru, gratulujeme. A protože umět všechno je nuda, náš tým trenérů vám rád poradí s dalším rozvojem. A nabídka je nekonečně bohatá, vybrat si můžete z našeho e-learningu nebo školení přímo na míru.

Zajímá vás tato pozice?